2737
2734
عنوان

کانسر تیروئید

| مشاهده متن کامل بحث + 8813 بازدید | 108 پست
همین که از ید درمانی خلاص شدم خودش نعمته،🤣🤣🤣🤣🤣🤣

اخی🥰🥰🥰سخته چندجلسه انجام دادی

هیشکی ازیکی دیگه برتری نداره پس خودتوواسه من نگیر میخوای راهنمایی کنی میخوای نظر بدی درست🤌😐بی جنبه ای اصلامنوریپلای نکن⁦⁦⁦ درضمن من مسئول خالی کردن دل پُرتون نیستم اینویادت باشه..احترام ،احترام میاره فراموش نکن
اخی🥰🥰🥰سخته چندجلسه انجام دادی

کلا در رفتم ،🤣🤣🤣🤣فقط سه بار اسکن تشخیصی انجام دادم اون یه هفته تو مخیه ید درمانی یه ماه ،😂😂😂ولی خوب بالاخره گیر میوفتم مجبورم برم می‌دونم خودم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام استاتر عزیز ،من تقریبا ۲ سال پیش کم کاری تیروئید داشتم که دکتر صبح ناشتا نصف قرص لووتیروکسین برام تجویز کرد ،بعدش باردارشدم تو بارداری هم تا ۶ماه قرص رو مصرف کردم ازین چیزایی که شما میگین من اصلا سر در نمیارم پیلاری چیه ،ندول چیه ،راستش الان خیلی ترسیدم چون بعد بارداری ذیگه اصلا دنبالشو نگرفتم فک نمیکردم این بیماری خطرناک باشه ،یکم در مورد ش برام توضیح میدین ،خداخیرتون بده 

سلام استاتر عزیز ،من تقریبا ۲ سال پیش کم کاری تیروئید داشتم که دکتر صبح ناشتا نصف قرص لووتیروکسین بر ...

عزیزم اصلا کم کاری با یه قرص حل میشه اگه تو بارداری تحت کنترل بوده اصلا نیاز به این همه استرس نیست 

2731