2733
2734
عنوان

اینقدر تاپیک جن وترسناک و دروغ نزنید😐

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 85 پست
کجا؟؟؟؟ اقا اصلا میگیم وجود داره درست.. ولی بچه دارشدنشون که ممکن نیست.. تازه من میگم۹۹ درصد مواق ...

ساختمونهای متروکه که ی زمانی خونه های سازمانی نیروی انتظامی بودن 

نرسیده به قشم

سالهاست دستور تخلیه دادن

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
نود درصد کسایی که جن میبینن اسکیزوفرن هستن احتمالا سایر. اعضای خانواده هم توهم مشترکی داشته باش ...

منم همین فکر رو دارم

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اعتقاد به جن ها دارم فیلم ها و موجودات تخیلی رو هم دوست دارم ولی تا حالا تاپیک جن ندیدم تو نی نی س ...

تلیپکش با این موضوع بود ک اتفاق هایه عجیب زندگیتونو بگید اونجا درموردش حرف میزدن

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
جن وجود داره  اما ب این آسونیا نمیشه دید  ماشالله اینجا از هر ده نفر 9 نفر میگه من جن دی ...

کسی ک دروغ میگه مشکل داره

من خودم لزومی نمیبنم اصلا دروغ بگم در هر صورتی

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
2731
ی بار خدا شاهده خواب بودم ساعت سه نصف شب بیدار شدم ی پیرزن گوز پشت بدون روسری با صورت کریه وزشت پایی ...

تو خونه تنها بودی؟؟

قلبم داره تند تند میزنه چه ترسناک 

لطفا برای سلامتی مادرم یه صلوات بفرستین .

دراینکه اجنه وجود دارن شکی نیست.

اما ارتباطشون با انسان به همین راحتیا نیست 

در کل ترجیحم براین هست کهتو زندگیشون کنکاش نکنم 

اونا هم دارن  به نوع خودشون زندگی میکنن چیکار به ما دارن اخه... 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
ساختمونهای متروکه که ی زمانی خونه های سازمانی نیروی انتظامی بودن  نرسیده به قشم سالهاست دستور ...

آها...همونطور که انسانهای شرور وجود دارند جن شرور هم ممکنه باشه..

ولی مطمئنم هیچوقت این دوتا باهم نمیتونند ازدواج کنند...

خدا قدرتش ازهرچیزی بیشتره 

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2738
😁😁😁😁خدایی شما توی کدوم قرن داری زندگی میکنی زن جن چیه 😂😂😂

بله گلم شما درست میگی.

شهرستان ما خیلی قدیمی و زیرش هم پر قناته و س تا هم آب انبار داره.اصلنم برامون غیر عادی نیس

اصلن بهش فکر نکردم ک واقعی هس یا نیس گفته ی مادر پدرهاس.

الان به قول پدرم مردم خودشون جن وشیطان شدن .جن کجا بود .ولی زمان قدیم تو روستاها با اون آب انبارها ج ...

بله درقذیم چون قرآن نداشتن زیاد واینکه جاهای متروکه هم زیاد بوده جن بیشتر بوده یعنی خیلی زیاد

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
2706