2737
2739
عنوان

اینقدر تاپیک جن وترسناک و دروغ نزنید😐

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 85 پست
بله گلم شما درست میگی. شهرستان ما خیلی قدیمی و زیرش هم پر قناته و س تا هم آب انبار داره.اصلنم برامو ...

خوب پدربزرگ ومادربزرگهای منم خاطرات مشترکی داشتن اما قبول کن  اون زمان واقعا خیلی چیزا رو به مسایل ماورایی ربط میدادن مثلا همین بختک که خیلیا توی خواب میبینن به خاطر فلج خوابه که خیلی هم بین مردم کل دنیا شایع هستش یا ال زدگی مادرها بعد. از زایمان به خاطر عفونت بعد از زایمان بود چون بهداشت رعایت نمیشد جن زدگی جن دیدن حتی دیذن ادمای مقدس کاملا بین افراد اسکیزوفرن متداوله

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
تو خونه تنها بودی؟؟ قلبم داره تند تند میزنه چه ترسناک 

مادرم و دخترم تو اتاق دیگه بودن خودم تنها،،عزیزم برای منم همون یکبار پیش اومد وایمانم اون زمان خیلی ضعیف شده بود من ب چشم ایمان ضعیفم دیدم،،بعدهم جن شیطان بگی بسم الله هیچ اتفاقی نمی افتد💖

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم ما حق توهین ب هم رو نداریم،،،تموم

عزیزم اگه توی خانواده یه پزشک دارید. ازش بپرسین توی بخش روان بیمارستانها چه خبره ؟ خیلی از بیماریها درمان داره اما اکه ربطشون بدیم به ماورا فقط بهشون دامن زدیم  حال اون مریض رو بدتر کردیم توهین نکردم واقعیت تلخ رو گفتم 

قربونت برم من مامان خانم جذاب 😻

خدا نکن عزیز دل نظر لطفت عزیزم❤❤😍😍

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم عزیزم .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           
2742
قصه اش چیه؟

قصه خاصی نداره 

ی سری اتفاقاتی میفتاده مردم چیزهایی میدیدن که کم کم خسته میشن مثلا شتر بی سر میدیدن تجربیاتی که همشون داشتن و مدام تکرار میشده گزارش میدن سازمانم دستور تخلیه میده

حالت بیابونیه اخه مکانش..هنوزم خیلیها اون طرف تجربه های عجیب دارن مثلا میگن پیرزنی وای میسته با چهره عادی جنوبی با پوشش عادی دست نگه میداره واسه ماشینا وسط راه غیب میشه😕😐من نه تایید میکنم نه تکذیب ولی خب همه که دروغ نمیگن

جنوب مخصوصا قشم معدن از مابهترونه چون پر از جزایر خالی از سکنه یا کم سکنه ست بخشهای زیادی از خوده قشم مثلا بیایونیه و مسکونی نیست😕😕زارگیری و این چیزا هم که اینجا رایجه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
خوب پدربزرگ ومادربزرگهای منم خاطرات مشترکی داشتن اما قبول کن  اون زمان واقعا خیلی چیزا رو به مس ...

حرفاتون واقعا درسته.

ولی این حرفی ک زدم چند وقتی توی شهرستان ما میچرخید و اینکه جوونها دوس داشتن با جن ها ارتباط بگیرن تا جای گنج را بهشون بگه.

برای خودم هم خندهدار بود چون مثلن برادر کوچیکم فکر و ذهنش این شده بود.

خدا را شکر چند سالی هس ک دیگه کسی گنج پیدا نکرده 

و از فکر همه اومده بیرون.

عزیزم اگه توی خانواده یه پزشک دارید. ازش بپرسین توی بخش روان بیمارستانها چه خبره ؟ خیلی از بیماریها ...

من واقعا تواین ۳۰ساله عمرم ی بار جن دیدم،،اون زمان ایمانم خیلی ضعیف شده بود وب چشم دیدم واقعا ،، چند بار چشامو باز و بسته کردم خیلی وحشتناک بود حدود۵سال پیش وبعد اون دچار افسردگی شدید شدم وهمش میترسیدم از ترس شدیدم بود واقعا من ی باردیدم،،اما همیشه میگم ایمان ضعیفم بودویه تلنگر

من واقعا تواین ۳۰ساله عمرم ی بار جن دیدم،،اون زمان ایمانم خیلی ضعیف شده بود وب چشم دیدم واقعا ،، چند ...

اگه درموردش بخوانید شما چیز عجیبی ندیدی خواب دارای چند. مرحله است شما اون موجود عجیب رو قطعا دیدی واقعا هم حس کردی بیداری در مرحله خواب سبک بودین یا خواب گذرا توی این مرحله ادم حس میکنه بیداره اما واقعا بیدار نیست بارها وبارها شده من حس کردم بیدارم اما واقعا توی خواب بودم شما خودت میگی بیدار شدی صبح بود اون تجربه بخشrem در خوابه 

2740
مادرم و دخترم تو اتاق دیگه بودن خودم تنها،،عزیزم برای منم همون یکبار پیش اومد وایمانم اون زمان خیلی ...

مرسی دوستم از اینکه تجربت رو در اختیارمون قرار دادی 

😍

لطفا برای سلامتی مادرم یه صلوات بفرستین .
اگه درموردش بخوانید شما چیز عجیبی ندیدی خواب دارای چند. مرحله است شما اون موجود عجیب رو قطعا دیدی وا ...

ولی از ترس چشامو بستم و خوابیدم خداشاهده دیدم وخواب نبود