2737
2739
عنوان

پسر چند روزم خیلی گریه میکنه

157 بازدید | 17 پست

همش دنبال سینه میگرده هی دستشو میخوره دل دردم داره هر چی شیر میدم آروغشو میگیرم باز دوباره شیر میخواد ولی نهایت 5دقه میخوره نمیدونم واقعا گشنشه یا مثلا دل درد داره خودش نمیفهمه؟

آبجیا اگه میشه یه صلوات مهمونم کنید حاجت مهمی دارم هرکی فرستاد بگه منم براش بفرستم ❤😙❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
احتمالا رفلاکس داره گرسنشه ولی نمی تونه بخوره

ینی همون دلش درد میکنه نمیتونه؟

آبجیا اگه میشه یه صلوات مهمونم کنید حاجت مهمی دارم هرکی فرستاد بگه منم براش بفرستم ❤😙❤
2740
به احتمال زیاد یا کولیک شده یا رفلاکس

چیکار بابد بکنم؟

دکتر واسه دل دردش دایمتین داده

وای تو منی یا من توام؟؟؟منم بچم 21روزش همین مشکل و دارم همش بخودش میپیچه همش هم شیر میخواد و بغل دور از جون بچت اسهال هم داره که قراره فردا ببرمش متخصص دکتر عمومی تنها هنرش نوشتن شربت مترونیدازول و قطره دایمتیکون بود

چیکار بابد بکنم؟ دکتر واسه دل دردش دایمتین داده

عزیزم کپ پسرمن اون کولیک داره دکتر نبر فقط بزارش تو گهواره و تکونش بده بقران پسرمنم بدتر از این بود تا گهواره گرفتم خوب شد هی شیرمیدادم هی میخواست بازم تازه من چون شیرم کم بود میگفتم این سیرنمیشه پس هی شیرخشک میخریدم بزارش تو ماشین بچرخونش دارو نده انقدرم دکتر نبر تنها راهش همینه که گفتم

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻
2706