2733
2739
عنوان

بیاید نظر بدید لطفا

244 بازدید | 18 پست

کدومشون واسه ی یه قسمت انشا قشنگه 

اگه هیچکدومم خوب نیست خودتون یه دونه پیشنهاد بدبد

تعداد رای : 6
نظرسنجی
بزن باران نوازش از تو باشد گریه از من
4
66%
بزن باران که من هم ابری ام پراز بی صبری ام
2
33%
هیچکدوم الان خودم یه دونه بهت پیشنها میدم
0
0%

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

انشا برای بچه چند ساله ؟

اینا یکم بزرگونه و فاز سنگینی نیستن ؟

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

من خودم همیشه وقتی انشا می‌نوشتم 

موضوع رو خیلی گنده نمی‌کردم مثلا اگر موضوع باران بود 

درباره باران نمینوشتم 

یه داستانی می‌ساختم که توش بارون هم بباره....

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
واسه خودممه دهمم

دهم میشه دبیرستان؟ مگه دبیرستان انشا داره 

من خودم همیشه وقتی انشا می‌نوشتم  موضوع رو خیلی گنده نمی‌کردم مثلا اگر موضوع باران بود  ...

نه منم درباره ی بارون ننوشتم 

یه داستانه که داره بارون میباره و من عاشق بوی خاک نمم و دوست دارم تو بارون گریه کنم و اینجور چیزا حالا میخوام بهش یه شعر اضافه کنم 

ولی انشام غمگینه

2706