2726
عنوان

بیاید نظر بدید لطفا

244 بازدید | 18 پست

کدومشون واسه ی یه قسمت انشا قشنگه 

اگه هیچکدومم خوب نیست خودتون یه دونه پیشنهاد بدبد

تعداد رای : 6
نظرسنجی
بزن باران نوازش از تو باشد گریه از من
4
66%
بزن باران که من هم ابری ام پراز بی صبری ام
2
33%
هیچکدوم الان خودم یه دونه بهت پیشنها میدم
0
0%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشا برای بچه چند ساله ؟

اینا یکم بزرگونه و فاز سنگینی نیستن ؟

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

من خودم همیشه وقتی انشا می‌نوشتم 

موضوع رو خیلی گنده نمی‌کردم مثلا اگر موضوع باران بود 

درباره باران نمینوشتم 

یه داستانی می‌ساختم که توش بارون هم بباره....

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
واسه خودممه دهمم

دهم میشه دبیرستان؟ مگه دبیرستان انشا داره 

من خودم همیشه وقتی انشا می‌نوشتم  موضوع رو خیلی گنده نمی‌کردم مثلا اگر موضوع باران بود  ...

نه منم درباره ی بارون ننوشتم 

یه داستانه که داره بارون میباره و من عاشق بوی خاک نمم و دوست دارم تو بارون گریه کنم و اینجور چیزا حالا میخوام بهش یه شعر اضافه کنم 

ولی انشام غمگینه

2706