2733
2734

من حوصله آشپزی ندارم اینکه هر روز خورشت درست کنم

ب نظرتون میشه خورشت هارو فریز و بسته بندی کرد برای ناهار و شام شوهر؟

الهی عاقبت بخیری را نصیب هممون کن

میشه ولی کلی از ارزش غذاییش میره و اینکه اون طعم تازشو هیچوقت نداره

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اینکار رو می کنم اما نهایتا یه هفته میخوریم . چون بعضی موقع ها نمی تونم آشپزی کنم این کار رو انجام میدم ولی میگم نهایت یه هفته 

ای که از کوچه معشوقه ما میگذری  بر حذر باش که سر میشکند دیوارش....
2738

یه کم حوصله کن یا آشپزی چیزی استخدام کن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

من اندازه وعده درست میکنم😎

چه کسی میگوید زمان طلاست؟من مزه مزه اش کرده ام....زمان عین الکل است...ثانیه ثانیه میسوزاند و میرود در عمق وجودت....مست مست ک شدی چشمهایت را باز میکنی و میبینی عمرت گذشته و توماندی وخماری و حسرت از دست رفتن یک عمر!                     خواهشا منو نترکونید دیگه شماره ندارم😠😠😠😠 مرگ بر گزارشگر
 من اینکار رو می کنم اما نهایتا یه هفته میخوریم . چون بعضی موقع ها نمی تونم آشپزی کنم این کار ر ...

چرا یه هفته؟

چرا یه ماه نه؟

ب نظرت متوجه میشه مال کی هست؟

الهی عاقبت بخیری را نصیب هممون کن

من! مجبورم والا وقتی شاغل هستی و بچه هم داری راه دیگه ای نیست.

بعضی غذاها خوشمزه ترم میشن ولی بعضیا نه خوب نمیشه له و لورده میشه

ولی خب سعی میکنم مثلا دو وعده ای درست کنم یا بعضی غذاها رو نیمه آماده فریز کنم موقع پختن مرحله نهاییشو برم. اما خب درکل میشه چرا نشه خوشبختانه شوهرمم اهل اینو نمیخورم اونو نمیخورم نیست.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
2706