2737
2734
عنوان

شوهرم بعد سه ماه اومد و .....

| مشاهده متن کامل بحث + 1500 بازدید | 56 پست

چند تا سکه؟اپه اینجوره پس حقوق چن ماهشو گذاشته تا برات گرفته اونارو .پس از خیلی وقته به فکر بوده .یا دوست داره یا احساس میکنه کم میزاره داره اینجوری دلتو به دست میاره یا هم خدایی نکرده ....نه مورد سوم نمیشه

چون مردی که بخواد خیانت کنه و تو رو از سرش وا کمه بدون دست خط یا امضا گرفتن ازت سکه بهت نمیده .

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

استارتر من دیشب شوهرم پشتشو بهم کرد خابید باهاش سرسنگین شدم و اعصابم خورده بعد تو هرسه چهارماهی شوهرتو میبینی آخرشم که میاد اینجوریه واقعا چرا تحمل میکنی چرا اعتراض نمیکنی توهم آدمی محبت و توجه میخایی شاید اون تامین شده ولی تو که نمیشی

بيشتږ آدماۍ خوبے که میشناسم اونایین ڪ هنوز خوݕ نشناختݦ😑😶
بخدا هر چی محبت میکنم بدتر میشه! بی تفاوت بودن بهش بیشتر جواب میده!!! میترسه

خب اونم یه طرف این رابطه س، اونم باید بخواد. دیگه باید یا خودت بفهمی دردش چیه یا از یه روانشناس با تجربه کمک بگیری. اما تا میتونی پس انداز داشته باش

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
چند تا سکه؟اپه اینجوره پس حقوق چن ماهشو گذاشته تا برات گرفته اونارو .پس از خیلی وقته به فکر بوده .یا ...

حقوقش خیلی بالائه....با حقوق یه ماهش راحت میتونه چند تا سکه بخره

استارتر من دیشب شوهرم پشتشو بهم کرد خابید باهاش سرسنگین شدم و اعصابم خورده بعد تو هرسه چهارماهی شوهر ...

چیکارش کنم!! به هرررر راهی که فکرشو کنی حرف زدم باهاش! همینه که هست