2733
2734
عنوان

شوهرم بعد سه ماه اومد و .....

| مشاهده متن کامل بحث + 1500 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

استارتر نمیخام ازارت بدم با حرفام ولی براهرمردی رابطهههه خیلییییی مهمهههههه رابطس که عشق بین زن و مرد و تشکیل میده وگرنه اگر نباشه هممون میشیم خواهر و برادر نه زن وشوهر

بيشتږ آدماۍ خوبے که میشناسم اونایین ڪ هنوز خوݕ نشناختݦ😑😶

برو درمورد ریز ودرشت زندگیت با یه مشاور خوب صحبت کن بعدش ببین چی میگه.

اصلا به رفتارهاش اعتراض میکنی بهش بگو تو که اونقدر پول داری نیازی نیست همش بری سراغ کار سخت تو دیر به دیر بیایی خونه یه کار نیمه وقت پیدا کن باهم باشیم اصلا دخترت مگه پدر نمیخواد؟

نه فکر نمیکنم

چطور فکر نکنی اصلا حالتای همسرت عادی نیست یه جوری انگار میخواد پسِت بزنه که بهش وابسته نشی چون من نمیدونم قبلا زندگیتون چه جوری شده ولی بگرد دنبال علتش مطمئن شو بیماری چیزی در میون نباشه خدایی نکرده

2738

با توجه به تاپیک قبلیت صد درصد پای یه زن درمیونه .

استارتر مهریه ات رو کامل بگیر بعدش باهاش حسابی حرف بزن واگه تغییر نکرد طلاق بگیر قرار نیست تا اخر عمرت احساساتت رو سرکوب کنی .خودتو به خواب نزن بیدار شو .

اسی جان نمیخوام تو دلتو خالی کنم؛اما چجوری طاقت میاری آخه؟! بهتر نیس یه فکر حدی بکنی برای گرم شدن کانون خانوادگی و رابطتون؟

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

اونایی که رو کشتی کار میکنن افسردگی دارن فکر کن سه ماه فقط اب ببینی

این کاراش نتیجه فکر وخیالات خودشه 

مطمئن باش خیانتی در کارنیس

اطرافیان من چندنفر رو کشتی کار میکنن یعنی با اون حقوق و درامد و زندگی مرفه ولی متاسفانه شوهرا همه کم حرف منزوی و کاملا درگیرن با خودشون

فقط شاد وبشاش باش وقتی سرکار نیس اون مدتو همش برنامه های شاد ومفرح بزار 

نزارتو فاز خودش بمونه

خدای من رفیقمه تنها غمخوارمه ارامشمو مدیون حضور پررنگشم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤