2752
2739
داداشش برگه بگه حیف عشق داداشمی وگرنه بدستت میاوردم مسائل اتاق خوابو بیان کنا بپرسه  مشکل نیست؟

😐😐😐😐😐خب به شوهرت گفتی اینارو؟!

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فراموش کردم  بیس روز زندگی کردم باهاش حسیم ندارم بهش

فقط بیست روز زندگی کردی😟 چقدر زود خودش رو نشون داد تو این بیست روزه کتک میزد 😔

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

وای من نمیتونم عکس العمل شوهرمو تصور کنم نمیدونم چکار میکنه😐

2740
پروفایلت رو عوض کن اصلا فراموشش کن به خودت وزندگیت برس مردی که میزنه فایده نداره

منم از شوهرم زیاد کتک خوردم طبق نظر تو باید طلاق بگیرم؟!

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔
منم از شوهرم زیاد کتک خوردم طبق نظر تو باید طلاق بگیرم؟!

خب مگه ما زن ها برده ایم که کتک بخوریم غلط میکنه مردی که میزنه صبح تاشب کارای خونشو بکنی بچه داری کنی شب پیشش بخوابی آخر کتک هم بخوری 

خب مگه ما زن ها برده ایم که کتک بخوریم غلط میکنه مردی که میزنه صبح تاشب کارای خونشو بکنی بچه داری کن ...

اره واقعا نامردیه ولی چاره ای هم ندارم😥

اره واقعا نامردیه ولی چاره ای هم ندارم😥

خب مگه چندبار زندگی میکنیم و به دنیا میاییم که اینطور زندگی کنیم ...میدونم هیچ مردی همه چی تموم نیست ولی بعضی چیزا درست نمیشه یکیش همین کتک زدنه مردی که بزنه درست نمیشه انشاءالله مشکلت حل میشه ولی من به عینه دیدم مردایی که میزنن یا زن طلاق گرفته یا تا آخرش کتک خورده ببخشید واضح صحبت کردم اما واقعیت همینه متاسفانه

خب مگه چندبار زندگی میکنیم و به دنیا میاییم که اینطور زندگی کنیم ...میدونم هیچ مردی همه چی تموم نیست ...

درسته عزیزم خیلی دلم شکسته😢

درسته عزیزم خیلی دلم شکسته😢

انشاءالله درست میشه عزیزم غصه نخور کاش کاری از دستم برات برمیومد😔