2737
2739
والا ما هم برای خرید خونه می خواهیم. سمت پیروزی و اینا زیاد خوب نیست رفتم. نارمک هم رفتم نمی دونم ام ...

نارمک خوبه دسترسیش، امکانات، مراکز خرید، همه چی

معتاد؟! فکرنکنم ، شاید نظام اباد رو بهتون گفتن

تازه معتادم باشه همه جا هس. نارمک محل خوبیه من بودم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما سمت صدر هستیم، شمال شرق ،  قبلا پیروزی بودم، سیدخندان، نارمک، حکیمیه....همش زیستم نارمکو د ...

تهران چهار میلیون جمعیت داشت   الان ۱۶میلیون جمعیت داره  یعنی تو این چند سال تهرانیا هشت میلیون زاییدن 

عزیزم   تهرانیها اکثرا مهاجرت کردن رفتن 

کل پیکره ادره جات و وووووو  تهرانو شهرستانیها کرفتن 

شما نیاوران برو امورا شهرستانیین    اداره جات برو همچنیننن 

غرب و‌شرق نداره کل تهران از شهرستان اومدن 

شرق تهران بیشتر مهاجر نشین   یه سر به امار تهران بزن  متوجه میشی 

تهران چهار میلیون جمعیت داشت   الان ۱۶میلیون جمعیت داره  یعنی تو این چند سال تهرانیا هشت م ...

بله تاحدی حس کردم، اما خوب افراد سنتی، مذهبی و قدیمی و کسبه هنوز هستن خیلیا.

من بابابزرگ بابامم تهران کاردولتی داشت قدیما...یعنی متوجه حرفتون هستم تاحدی، اما خوب دیگه نمیشه گفت (اکثرا )مهاجرت کردن...

شرق تهران بیشار مهاجر هستو نمیدونم، من حس میکردم غرب بیشتره مهاجرا

چون شرق شهر قدیمی تره، از بهارستان و سعدی و نیاوران تا قلهک و خ ایران و اینا همه شرقن حدودا و قدیمی ترن از   شهرک غرب و شهران و صادقیه و خیلی جاهای غرب....تهرانیای قدیم فکرکنم بیشتر شرق تهرانن، غرب مهاجراش بیشتره، مهاجرای پولدارتر احتمالا شمال غرب و ندارتر ها جنوبشن...

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2731