2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استخر جاي خوبي نيست استارتر.برو سمت بلوار توحيد و قنات كوثر به مراتب بهتر و باكلاس تره خلوته دسترسي به همه چي بهتره خوب البته قيمتهاش بالاتره.قنات كوثر آپارتمان متري ١٨ تومنه

عصر باشد وتو باشي يه فنجان چاي داغ😍
مرسی از همه 

استخر خیلی خوب نیس، بدم نیس

نارمک خوبه، پیروزی بنظرم خوبه بااینکه متوسطه، امامت، رسالت ...تهرانپارس، جانبازان، نیرو دریایی، دلاوران، حکیمیه، باز بهترن از استخر گمونم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2740
استخر جاي خوبي نيست استارتر.برو سمت بلوار توحيد و قنات كوثر به مراتب بهتر و باكلاس تره خلوته دسترسي ...

قنات کوثر؟؟ فکرنکنم ها ....

باز دقیق نمیدونم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
 با احترام به همه صد در صد شرق بهتره.غرب اصلا دوست ندارم خيلي شهرستاني نشينه

ما سمت صدر هستیم، شمال شرق ، 

قبلا پیروزی بودم، سیدخندان، نارمک، حکیمیه....همش زیستم

نارمکو دوسدارم 

چرا عزيزم شوهرم تازه اونجا يه آپارتمان خريده متري ١٨ تومن تازه كلي با منت

شاید من دقیق نمیشناسنمش....مبارکه

والا ما هم برای خرید خونه می خواهیم. سمت پیروزی و اینا زیاد خوب نیست رفتم. نارمک هم رفتم نمی دونم اما میگن معتادش زیاده ولی من رفتم چیزی ندیدم 

نمی دونم دیوونه شدیم