2733
2739
عنوان

معجزه سرکه سیب طبیعی و رفع یبوست 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 24208 بازدید | 46 پست
من ناشتا نمیخورم قبل نهار میخورم  چون طبیعی و دست ساز هست خیلی تند و تیز جوری میسوزنونه دو قاش ...

یه لیوان اب ولرم و با یه قاشق عسل و دو قاشق سرکه قاطی کن

زنعموی دوستم با همین شکمش اب شد.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
از کجا باید سرکه سیب طبیعی بخرم؟؟؟

من همسایمون خودشون درست میکنن برام اورد یه بطری جا نوشابه خریدم ۲۵ هزار 

از عطاری ها بخری بهتره رنگش کمی کدر هست و خیلی تند و تیز میسوزونه

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد دیگ سوال دیگه 😓میشه آی دی اون کانال طب سنتی رو بدین،؟

آره عزیزم میفرستم 

اتفاقا همون کانال هم نسخه میده به صورت ویس 

همه هم نتیجه گرفتن 

2731
بچه ها برا گلو درد عاااالیه. هر وقت دیدین دارین سرما میخورین و یکم گلو درد دارین یکم بخورین عالیه عا ...

جدی ؟؟حتما استفاده میکنم اینو نمیدونستم 

من  وزنم خوبه  ولی ارثی. مشکلم بخورم لاغر نمیشم؟؟

خب من وزن کم کردم چون ورزش میکنم غذا کم میکنم در کنار سرکه 

اما اگه شما تحرک کمتر داری و خوارکت هم خوبه یک روز در میان بخور 

ورزش جئ ميكني 

تو خونه روزی نیم ساعت می رقصم ۲۰ تا دراز نشست میرم ۲۰ تا حرکت پروانه 

دسته تی رو حالت چوپانی میزارم رو گردنم بعد به پهلو چپ و راست خم میشم ۳۰ تا 

عالی برای چربی شکمی لاغری شکمی

2738
خب من وزن کم کردم چون ورزش میکنم غذا کم میکنم در کنار سرکه  اما اگه شما تحرک کمتر داری و خوارک ...

خانمی از عطاری خریدی؟

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
وای خیلی بدمزه اس خیلییییی چجوری میخوری

بد مزه نیست فقط میسوزنونه با آب زیاد میخورم فوری سر میکشم

2706