2733
2739
عنوان

زايمان طبيعي يا سزارين

340 بازدید | 40 پست

خانمهايي كه تجربه دارن بيان بگن كدوم روش زايمان راحتتره؟

تعداد رای : 23
نظرسنجی
طبيعي
9
39%
سزارين
14
60%
خدايا پناهم باش...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بدن هرکسی یجوریه.همه مث هم نیستن که

من طبیعی بودم دردش بد بودا ولی میشه تحمل کرد زور زدنه سخته و بعدشم من تا ۲۰روز درد داشتم جای بخیه ها

برد من وقتیه ک به تو میبازم:)
2740
من که از هرکس ک طبیعی اورده پرسیدم گفتن سزارین کن طبیعی خیلی بده حتی یک نفر بهم نگفت طبیعی بیار

من سزارین شدم.دکتر واسم پمپ درد گذاشت.اصلا درد نداشتم.بعد یک هفته کامل راه افتادم.طبیعی ممکنه واسه بچه مشکل پیش بیاد.دوستم زایمان طبیعی کرد.به بچه اکسیژن نرسید فوت کرد. 

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
راحت تر ! اخه مناسب نيست مگه ن مشخصه راحتي كدوم بيشتره شايد بشه گفت مزايا ي هر كدوم مثلا!

درسته هردوتاش سختيه خودشو داره اما خودم موندم كدومو روشو براي زايمانم انتخاب كنم چون ترسم از زايمان  زياده

خدايا پناهم باش...
من که از هرکس ک طبیعی اورده پرسیدم گفتن سزارین کن طبیعی خیلی بده حتی یک نفر بهم نگفت طبیعی بیار

من میگم طبیعی بیار خودمم طبیعی اوردم

اخه شاید اون دکتر و بیمارستاتش خوب نبوده

واقعااا اگه بتونی طبیعی بیاری ارزشش رو داره بهترین روش زایمانه من اگه بچه سومم و بخوام بازم طبیعی میارم

بدن هرکسی یجوریه.همه مث هم نیستن که من طبیعی بودم دردش بد بودا ولی میشه تحمل کرد زور زدنه سخته و بع ...

بعضی از طبیعی ها دچار درد بخیه میشن چرا؟؟من دوتا زایمان کردم بخیه هم زیاد خوردم هردوشو ولی اصلاا درد نداشتم بدون مسکن حتی

2706