2733
2734
عنوان

زايمان طبيعي يا سزارين

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 40 پست
موافقمممم باهاتون  ولی در کل بهترین روش به تظرم طبیعیه با یه دکتر عالی که بتونه تشخیص بده تو م ...

من فقط بخاطر این میگم که در طبیعی بازم نمیشه گفت برای همه بهترینه چون نمیدونی قراره زایمانت و بعدش چطور باشه برات چون بدنها متفاوته  یکی بیشتر از سزارین صدمه میخوره و بعدش درد داره یکی نه اصلا درد نداره راحتم بچش مباد

کمی عفت کلام و داشتن شرم و حیا در گفتار  بد نیستا بهش فکر کنید بعضی خانمای نی نی سایت!!!
من فقط بخاطر این میگم که در طبیعی بازم نمیشه گفت برای همه بهترینه چون نمیدونی قراره زایمانت و بعدش چ ...

در کل زایمان عوارض داره سختی داره 

هیچ بهتری در هیچکدوم نیست به نظرم

ولی اول طبیعی اگه نشد سزارین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
در کل زایمان عوارض داره سختی داره  هیچ بهتری در هیچکدوم نیست به نظرم ولی اول طبیعی اگه نشد سز ...

دکتر من اینقدر با مسئولیت بود 

فک کن دوبار اوند بهم سر زد بیمارستان برای زایمانم دو ساعت زود تر اومد

مطب پر بیمارشو ول میکنه میره بیمارستان برای زایمان

ولی بعضی ها میگن نه اگه نصف شب دردت گرفت من نمیام😐

من چهارماهه زایمان کردم.بیمارستان خصوصی بودم.قیمتش ۱۵۰ تومان بود.قبل اینکه برم اتاق عمل ازم سوال کرد ...

جدي ؟!چقدر خوب اگه اينجوري باشه كه زايمان سزارينو خيلي راحت ميكنه 

مرسي عزيزم❤️

خدايا پناهم باش...
جدي ؟!چقدر خوب اگه اينجوري باشه كه زايمان سزارينو خيلي راحت ميكنه  مرسي عزيزم❤️

نگران نباش.به خوبی وخوشی زایمان میکنی.بعدم که مرخص شدی شیاف مسکن استفاده کن تامیتونی بخواب من که چهارماهه نتونستم بخوابم.همش بیدار درحال شیردادن

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
نگران نباش.به خوبی وخوشی زایمان میکنی.بعدم که مرخص شدی شیاف مسکن استفاده کن تامیتونی بخواب من که چها ...

فدات عزيزم انشالا

اخي عزيزم شب بيداري هاي مادرانه هم قشنگه انشالا ني ني شما سلامت باشه ❤️❤️😍😍

خدايا پناهم باش...