2733
2739
عنوان

شما بودین میرفتین یا ن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 68 پست
اوف ما کلا بصورت ارثی عاشق پسرعمو میشیم خخخخ مامان بابامم پسرعمو دختر عموان

وای نمیترسید؟!!!  

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر جالبید 😂😂

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
2728

عزیز منم با پسر عموم ازدواج کردم..نمیترسی از ازدواج فامیلی..من خیلی استرس دارم واسه بچه..آبجیت بچه داره؟شما ازمایش ژنتیک دادین؟؟؟

ن اصلا واسه چی بترسیم اگه منظورت ژنتیک ایناس خب قبلش آزمایشای مخصوصشم میدیم ک مشکلی نداشته باشیم

والا چی بگم.

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم
2740
خب خونه خودشونه کجا بزاره بره اخه 

تو مگه زنش نیستی ؟ عقدی یا نه ؟

وقتی تورو دعوت نکردن شوهرتم شب مهمونی خونشون نمونه ک بقیه بفهمن اگه تو باشی شوهرتم هست

بیاد پیش شما باهم شام برید بیرون یا بیاد خونتون اما کلا وقتی ب تو احترام نذاشتن پسرشون باید جوابشونو بده 

عزیز منم با پسر عموم ازدواج کردم..نمیترسی از ازدواج فامیلی..من خیلی استرس دارم واسه بچه..آبجیت بچه د ...

ن اصلا نترس اره ابجیم دوتا بچه سالم و گوگولی داره تازه همین ابجیم ازمایش ژنتیک دادن گفتن بهتره بچه دار نشین اما الکی میترسونن همش

خب نامزدم خیلی اصرار داره ک خوشحال میشیم تو باشی و حتی ب زنعموم گفته بود ک ب من گفته بیام زنعمومم کل ...

نرو و با قاطعیت این کارو انجام بده تا همه متوجه بشن ک باید بهتون احترام بذارن و یادت باشه ادمای محترم بی دعوت جایی نمیرن البته توهین نمیکنم اشتباه برداشت نشه

اگه بی دعوت برید خودتونم احساس خوبی نخواهید داشت و بهتون خوش نمیگذره

بعد چرا همه رو دعوت کرده جز خونواده شما؟؟ بی احترامی نیست؟ 

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
نه نره ، وقتی زنشو دعوت نکردن اونم نباید تو اون مهمونی حضور داشته باشه ، تا خانوادش بفهمن احترام به ...

واااا عجب حرفایی میزنینا😂😂😂

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
خب نامزدم خیلی اصرار داره ک خوشحال میشیم تو باشی و حتی ب زنعموم گفته بود ک ب من گفته بیام زنعمومم کل ...

بایدی درکار نیس توی این چیزا اگ دوس داری بری برو نظرخودت مهمه.ازطرفی فامیلم هستین باهاشون راحتی میتونی رسم و رسوماتو کناربزاری

خدایا مرسی🙏❤🙏