2737
2739
عنوان

شما بودین میرفتین یا ن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 68 پست
مشکل اینجاست زنعموم خیلی باهام صمیمیه ن ازم دلخور میشه ن باهام تعارف میکنه ن هیچی الانم میدونم پیش خ ...

خب از اول از حرفات فهمیدم رابطت باهاشون خوبه.. مثل من و زنعموم که اصلا باهم تعارف نداریم.. خوشم اومد ازت معلومه حرفای منفی بقیه روت تأثیر نمیذاره.. ان‌شاءالله همیشه شاد و خوشبخت باشی😍😘❤

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
اگر فقط پدر و مادر رو دعوت میکرد بازهم دلخوری پیش میومد که چرا خواهرا برادران رو دعوت نکردن و.... م ...

خیلی جالبع ، شما خودت تو دوران نامزدی با یه دعوت از طرف همسرت تو مهمونی خانوادگیشون شرکت میکردی؟

هرچند ک اینا فامیلن اما جایگاه هرکس باید مشخص بشه ایشون دیگه دختربرادر شوهر اون خانوم نیستن ، عروسشونن پس احترامی لایق احترام و حرمت عروس لیاقتشونه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل اینجاست زنعموم خیلی باهام صمیمیه ن ازم دلخور میشه ن باهام تعارف میکنه ن هیچی الانم میدونم پیش خ ...

اصلا بروز نده که دعوت نکردن باعث حساسیتت شده

باورررر کن اگر حساسیت هات رو پیدا کنم با همون اذیت میکنم

پدر و مادر رو تو جمع های شلوغ اگر دعوت نکنن احترام گذاشتن

تو الان جدا از پدر مادرت هستی و خانواده اونا هم شامل میشی پس حساس نشو

خب از اول از حرفات فهمیدم رابطت باهاشون خوبه.. مثل من و زنعموم که اصلا باهم تعارف نداریم.. خوشم اومد ...

مرسی گلم❤🌹 والا خیلی دارم تلاش میکنم منفیارو بزارم کنار همه دارن میگن زشته اخرش نمیدونم چیکار کنم اصن

2728
خیلی جالبع ، شما خودت تو دوران نامزدی با یه دعوت از طرف همسرت تو مهمونی خانوادگیشون شرکت میکردی؟ هر ...

بله می رفتم

این اخلاق من بود که باعث شد اونا حرمتم رو نگه دارن نه تشریفاتم

خواهر شوهر هام که تا یه ماه اصلا شمارمو نداشتن الان هفته ای یکبار حداقل زنگ میزنم میگن تو رو نمیبینیم انگار چیزی کم داریم پا میشیم میریم سر میزنیم اما بعد یکی دو روز

بخاطر صمیمیت قرار نیست اونجا زیاد کار بکنم

دقیقا اندازه بقیه تا فامیلی باعث نشه همه چیو سر این بریزن

اما با اخلاق خوش و خنده و صمیمیت میتونه تو ازشون بره

بین سه تا جاریا ، الان ماشاالله خواهر شوهر هام انقدر منو تو چشم میگیرن یکیشون دیگ عنان حسادت رو از کف داده

اینهمه سرت ون رو درد اوردم که بگم حرمت ها رو یه چی دیگ میسازه

2738
بله می رفتم این اخلاق من بود که باعث شد اونا حرمتم رو نگه دارن نه تشریفاتم خواهر شوهر هام که تا یه ...

اونا زنگ میزنن هفته ای یه بار

شرمنده خستگی و خواب اشتباه تایپی زیاد دارم