2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
پسر خونه پدر مادر خودش من خونه پدر مادر خودم

من کارشوهرم جوریه که نمیتونه بیاد ،بیشتر من تنهایی میرم یه راست میرم خونه خودمون بعدش میرم خونه اونا

2740
من کارشوهرم جوریه که نمیتونه بیاد ،بیشتر من تنهایی میرم یه راست میرم خونه خودمون بعدش میرم خونه اونا

یعنی تنهایی خونه پدرشوهرتم میری؟

ماها ک بریم هرروز ی وعده میریم اینور ی وعده اونور

البته من وادارش میکنم بیشتر خونه مامانم اینا باشیم

ولی اگه تنها برم شهرمون اصلا خونه اونا نمیرم

فقط خونه مامانم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
اگه بچه داری که خب باید تقسیم عادلانه بکنی، نصف نصف نداری به نظرم در حد سر زدن کافیه

نه ندارم ،ولی بدون شوهرم نمیتونم زیاد برم اونجا حس خفگی بهم دست میده 

یعنی تنهایی خونه پدرشوهرتم میری؟ ماها ک بریم هرروز ی وعده میریم اینور ی وعده اونور البته من وادارش ...

اره مجبورم وگرنه نمیرفتم ،اون دفعه به شوهرم گله میکرد که چرا زنت یه راست نمیاد خونه ما آخه آدم حسابی برا چی بدون شوهرم بیام اونجا

اره مجبورم وگرنه نمیرفتم ،اون دفعه به شوهرم گله میکرد که چرا زنت یه راست نمیاد خونه ما آخه آدم حسابی ...

اصلانرو وقتی شوهرت نیس بنظر من

واقعا دلیل نداره

من حتی تلفنو وقتی زنگ میزنن جواب نمیدم

مگه اینکه شوهرم نباشه یا کاری داشته باشن

اونا هم دیگه میدونن سر ساعت خاص زنگ میزنن

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2706