2737
2739
عنوان

به نظرتون دخترای امروزی حاضر میشن مهریه کم بزنن مثلا ۱۴تا یا کمتر...

| مشاهده متن کامل بحث + 3891 بازدید | 288 پست

دوست عزیز درکل هدف این بود بگم طرز فکر ها باهم متفاوته شما بدون در نظر گرفتن مهر باید اول سطع شعورتو ببری بالا و بدونی بایه ادم طرفی ن یه ربات اماده به کار باید احترام رو بلد باشی تااحترام ببینی باید بدونی اصلا یه ادم چه حقوقی رو داره بعد که امادگی داشتی با کیس ها در ارتباط باشی بدون کمو زیاد خواسته هاتو بگی و بزاری طرف فکر کنه و به خواسته هاش فکر کنی و در اخرتصمیم بگیری یعنی معیارت نباید مهر کم باشه بلکه شناخت درسته شما با فکر غربی ولی روش سنتی میخوای زن بگیری کلا تکلیفت باخودت روشن نیست. اون با خودت بدون جند چندی بعد

برسه روزی که منم تیکر بزنم
حرف دله منو زدی 🙂فکر میکردم با من چون پسرم مشکل داره با همجنس خودشم مشکل داره اختلاف دیگه قضاوت با ...

ربطی به جنسبت طرف نداره سلین حرفاش شعاریه 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم داشتم کلا درمورد حق صحبت میکردم از اول  نمیدونم شما چی مگفتید دیگه

خب .فتم برا زندگی شروع نشده نباید گرقت

من الان 12ساله ازدوج کردم 10سال باهم زیر یه سقف هستیم اگر طلاق بگیرم مهریم رو  ببخشم برم؟

زندگی که باهم ساختیم؟

پولیکه 90درصد با تدابیر و راهنمایایه من جمع شده!

یعنی نباید هرچی هست نصف کنیم؟

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

جاری من چندوقت پیش عقدکردن 14سکه شده مهریه اش.ازدواجشون سنتی بود.اول گفتن 114تابرادرشوهرم قبول نکرده گفته بیشتراز14تانمیتونم دختره هم قبول کرده

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2742
من متعهدم این ربطی به مهر نداره وقتی بایکی عهد میبندم یعنی تعهد  

ولی اینکه مهر را نمبخوای ولی بشدت دنبال خق طلاقی خیلی چیرهای دیگه را روشن میکنه من نگفتم مهر نخواستن بده طرز فکرت بشدت اشنباهه اتفاقا به زنی مثل شما کمتر از زنی که مهر زیاد میخواد باید اعتماد کنن 

عریرم شما رفتی شاغل شدی من ترجیح دادم مادر بچه هام باشم شوهرمم  راضیه... برابریم صدرصد اجرا می ...

من خودمم الان حال ندارم نمیرم سرکاز هر موقع ام بخوام بازم میرم مشکلیم ندارم بانرفتنم تازه دارم استراحت میکنم زیاد کار.کردم دارم بچه دارم میشم اینا منافاتی با زندگی عادب ادم نداره شما میتونی هرجورر دلت میخواد زندگی کنی ولی واقعیت اینه خانوم عزیزم مهریه حق کمی برای شماست خودتو با سکه نفروش حق زندگی. یعنی حق انتخاب خودت انتخاب کن شاغل باشی یا ن خودت انتخاب کن  طلاق بگیری یا ن  

ن اینکه مثلا یهدمیلیارد مهرت باشه ولی نتونی انتخاب کنی درس بخونی 

اگه از قانون کاملا سر در بیاری میبینی خیلی هم ترس نداره مهریه 

فک نکنم قبول کنه کسی به همین دلیلی که شما مهرو میخای کم بگیری اون طرف میخاد زیاد بگیره ولی معقول باشه دگ نه انقدر کم 

آشنای ما با یه دختره اشنا بود میخاستن ازد کنن بعد جفتشون سن بالا و این اشنا ما هم قبلا ارد کرده بود و مهر میداد خلاصه ترس داشت گف من مهر زیاد نمیدم دختره قبول کرد ۱۴ تا دو روز بعد گف مامانم قبول نمیکنه و ۱۱۴ تاولی من فردای عقد میبخشم خلاصه یک سال از ازد میگذره ولی بخششی در کار نبود 

ناگفته نماند دختره هم فوق العاده زشت بود و کلا ترشیدهبه حساب میومد و مشکل داشت و پدرش معتاد بود ولی بازم مهر کم قبول نکرد 

من خودمم الان حال ندارم نمیرم سرکاز هر موقع ام بخوام بازم میرم مشکلیم ندارم بانرفتنم تازه دارم استرا ...

ببین تو کلا اول راهی زیاد نظر نده صبر کن یه ده سالی تو اجتماع باشی و کار کتی یه ده سالی از زندکی مشترکتت بگذره بعد اینهمه شعار بده بذار یه بچه بزرگ کنی یبار زایمان کنی ببینی زن بودن چیه بعد صحبت از این مسایل بکن فعلا رهایی هنوز خودت را فدای یه زندگی یا حتی کار و اجتماع نکردی که اینقدر داری تند میری

2738
خب .فتم برا زندگی شروع نشده نباید گرقت من الان 12ساله ازدوج کردم 10سال باهم زیر یه سقف هستیم اگر طل ...

ن خب چرا بری شما حقت نصف اموال همسرته اگه بخوابم. علالتو رعایت کنیم چون خودت مبگی الان اوکی توزندگیت من بخشیدم چون زندگی نکرده بودم چون میخواستم ثابت کنم من احتیاجی ندارم کسی بیوفته دنبال کارم اونم نمیتونه منو بزور نگهداره نخواستمم طرف بمونه تو زندان یا باباش خونشو بفروشه مهریه منو بده چون وافعا درشانو شخصیت من نیست الانم خدایی نکرده به مشکل بر بخورم پامو رو خرخره اش نمیزارم بدور ازز انسانیته

ولی اینکه مهر را نمبخوای ولی بشدت دنبال خق طلاقی خیلی چیرهای دیگه را روشن میکنه من نگفتم مهر نخواستن ...

باشه شما درست میگی 

شمایی که داماتونو چلوندی درست میگی ن منیکه روپای خودمم

باشه شما درست میگی  شمایی که داماتونو چلوندی درست میگی ن منیکه روپای خودمم

تو مشکل داری انگار 

تو بیست و دوسالته من بیست و دوساله دارم کار میکنم و تمام حقوقم را تو زندگی مشترک خرج میکنم و کردم 

من ۱۴تا سکه مهرمه برو تاپیک را ازول بخون ببین چی نوشتم هر صحبتی کردم بخاطر زنهایی مثل خودم بوده که همه ی عمر بپای زندگیشون وایستادن و حقشون نیست یکی مثل استاتر از اول شریک زندگیشون بشه و بخواد اینهمه سخت گیر باشه بهش گفتم به طرفت نگاه کن تعداد کم‌مهر را ملاک نذار اتفاقا خوبه امثال تورا ببیته درک کنه حرف با عمل چقدر فرق داره امثال تو تو زندگی هیچ گذشتی ندارین هیچی...ولی خرفتون ظاهرا خیلی قشنگه 

صبر کن کمی خود دارباش زندگی درسهای بدی ممکنه بهت بده

یه دانشجوی حقوقی اینهمه هوابرت داشته حس موفقیت گرفتی حالا وایستا یه بچه را به سن ۱۴سالگی برسون بعدش بیا شعار بده....

[QUOTEخ =109501184]من خودمم الان حال ندارم نمیرم سرکاز هر موقع ام بخوام بازم میرم مشکلیم ندارم بانرفتنم تازه دارم استرا ...[/QUOTE]

اخخ چه ربطی داره به سکه فروختن!! حقم رو نگیرم طلاق بگیرم بدون مهریه که ثابت کنم ارزشم بالاتر چه احمقانه!!!

شما گیر داوی به حق و حقوق  دیکه من هیچ محدودیتی ندارم از سمت همسرم تا حدیکه مسافدت چندینبار رفتم بامامانم و بدون مردیکه پیشمون باشه...

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2706