2737
2739
عنوان

به نظرتون دخترای امروزی حاضر میشن مهریه کم بزنن مثلا ۱۴تا یا کمتر...

| مشاهده متن کامل بحث + 3891 بازدید | 288 پست
خب ازدواج هندونه دربسته میگن گاهی شما خوبی طرفت بد درمیاد بازم ترس داره مهریه بالا من واقعا توانم نی ...

مال منم ۱۴ تا سکه بود

هیچ شرط و شروطی هم نداشتیم

زندگیمونم عالی

ولی خدا نذاشت بمونه برد پیش خودش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مال منم ۱۴ تا سکه بود هیچ شرط و شروطی هم نداشتیم زندگیمونم عالی ولی خدا نذاشت بمونه برد پیش خودش

خدا بیامرزدش ولی اگر همسرت زنده بودشاید نظرت ابن نبود که کار درستی کردی

چون بپاش عمر گذرونده بودی و هیچی نداشتی 

حالا اگر تو طکل زندگی بهت ظلم هم کرده بود که بدتر

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2742
خدا بیامرزدش ولی اگر همسرت زنده بودشاید نظرت ابن نبود که کار درستی کردی چون بپاش عمر گذرونده بودی و ...

بله شما درست میگین، من واسه دخترم تولد میلادیشو سکه میندازم🤣 شوخی کردم😂 ولی موقعیت من طوریه که اگه مهریه داشتم الان مادرش نمیتونست چیزی برداره، البته خداروشکر خانواده ش آدمهای خیلی خوبی هستن و اذیت نکردن

و در کل ۱۴ سکه اشتباه بود و توصیه نمیکنم

با اینکه هم همسرم هم خانوادش خوبن

اتفاقا کاملا بر عکسه دوام ازدواج سنتی بیشتره

اون مال قدیم بود که دخترا بعد ازدواج با همه چیز میساختن. با خوب و بد و بود و نبود میساختن اگه شما از اون دسته دخترایی باید بگم دمتون گرم

بزرگترین سرمایه یک انسان شخصیت اوست.
2740
اون مال قدیم بود که دخترا بعد ازدواج با همه چیز میساختن. با خوب و بد و بود و نبود میساختن اگه شما از ...

واسه قدیم نیست در هر دوره پیدا میشه همچین زوجی...اگه تغییر هست دوطرفه باید باشه،

مردی که توقع داره خانمش با خیلی چیزها بسازه ،پس باید قدرش رو بدونه و ثبات داشته باشه

اون مال قدیم بود که دخترا بعد ازدواج با همه چیز میساختن. با خوب و بد و بود و نبود میساختن اگه شما از ...

به هر حال دختری که سنتی ازدواج میکنه تهش احتمال اینکه پذیرش خیلی چیزها را داشته باشه بیشتره به هر حال مهمتر از همسر نیست که اونو گذاشته به اختیار خانواده انتخاب کنن یا به انتخابشون احترام میزاره شاید حتی روش نشه از ارزو و خواسته ی خودش صحبتی بکنه پس خواه ناخواه همچبن شخصی  احتمال  سازگاریش بیشتره 

حتی درموردپسرها هم نظرم همینه درسته صحبتم صد درصد نیست ولی احتمالش بیشتره

البته صحبت من درمورد ازدواج سنتی و مدرنه کاری به زنهای قدیم و جدید ندارم 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

من مهریه دوست ندارم ... تقسیم‌ اموال بعد ازدواج و حق حضانت میزارم ... و چند شاخه گل و یه کار خیر که ۵ یا ۱۰ سالگرد ازدواجمون باهم انجام بدیم ... سنتی میخوام ازدواج کنم ... وقتی قرار مهربرون و بله برون بزارن قبلش میگم بهشون این شرایط میخوام . 

بله زن دوست شوهرم ۱۴ تا سکه‌مهر کرد و اردیبهشت عروسی کردن... الانم شوهره داره طلاقش میده و میگه ۱۴ ...

ببخشید اون شوهرش خیلی بی شعور بوده که این کارکرده و البته بی معرفت همه اینجور نیستن خوب بد همه جا هست 

2706