2733
2734
عنوان

راه حلی بلدین موقع عصب کشی دندون کمتر دردمون بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 70 پست
نمیدونم به عقلم نرسید نگفتم شما بیمار که دندونشو عصب کشی میکنین اصلا دردشون نمیگیره ؟؟؟

نه درد نداره

فقط در حدي كه حس ميكنن داره رو دندونش كار ميشه

مگر اينكه بي حس نشده باشه 

وسيع باش و تنها ، سربه زير و سخت.....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شما از اونایی ک دهنت بی حس نمیشه عزیزم به دکترت بگو ک درد میاد برو جایی با بیهوشی سبک واست انجام بدن ...

باشه گلم حتما اصلا دکترمو عوض میکنم 

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
2728
به نظر من دکترتون رو عوض کنین

همین کارو میکنم گلم 

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
نه درد نداره فقط در حدي كه حس ميكنن داره رو دندونش كار ميشه مگر اينكه بي حس نشده باشه

اره فکر کنم از منم اصلا بی حس نشده بود اخه یه دردی داشت غیر قابل تحمل دکترمو کلا عوض میکنم مرسی گلم

من دوسه ماهی هست دندونمودرست کردم بادوسه تاآمپول سرکننده وبی حسی بازم شدیددردداشتم درحدی ک منی ک انقدمحکمم اشکم درومدآخه دندونم عفونت شدیدی داشت ونمیذاشت بی حس شه وااااییییییییی

برای حل شدن همیشگی مشکلم ودرست شدن زندگیم خواهش میکنم یه صلوات بفرستید
2738
اره فکر کنم از منم اصلا بی حس نشده بود اخه یه دردی داشت غیر قابل تحمل دکترمو کلا عوض میکنم مرسی گلم

عزیزم مطمئنی عفونت نداره دندونت

من همزمان با عصب    

ببخشید اشتبا شد.من همزمان با عصب کشی عفونت واژنم داشتم به این خاطر عنبر دود دادم فکرکنم عفونت دندونمم خوبب کرد.چون دندونی که عفونت داره درد میگیره.۲تا بی حسی زد شروع کرد کار کردن گفتم حالیم میشه سومیو زد و دیگه سر شد و نفهمیدم.یا چرک خشک کن بخور یا عنبر دود بده اگر عفونت داشتی خوب بشه.بعدم بیحسیرو بگو بیشتر بزنه.دیدی اذیت میشی بگو نمیخام.برد یه دکتره خوب

ببخشید اشتبا شد.من همزمان با عصب کشی عفونت واژنم داشتم به این خاطر عنبر دود دادم فکرکنم عفونت دندونم ...

باشه عزیزم حتما نمیدونی از ترس دیگه از در مطب دندونپزشکا رد نمیشدم 😅😅

دیگه بعضیا سخت جونن ولی شما که داری هزینه میکنی، خب برو پیش یکی دیگه😊 

من یکم زیادی فکر کنم دیگه سخت جونم 😅😅

حتما عزیزم همینکارو میکنم ایندفعه میرم پیش متخصص

عزیزم مطمئنی عفونت نداره دندونت

نمیدونم گلم از کجا باید بفهمم ؟فقط الان درد دندونمو کل فکم به خاطر دندونم درد میکنه یعنی عفونت داره ؟؟؟

نمیدونم گلم از کجا باید بفهمم ؟فقط الان درد دندونمو کل فکم به خاطر دندونم درد میکنه یعنی عفونت داره ...

ازدندون من عکس انداخت ازریشه دندونم اونموقع فهمیدعفونت داره ینی بعدچنتاآمپول وایناانگاری استخونام خوردمیشددکترکارکردنی میخای شمام ی عکس بگیرعزیزم

2706