2737
2739
عنوان

راه حلی بلدین موقع عصب کشی دندون کمتر دردمون بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 70 پست
بگو بی هوشت کنن😐😂

😅😅

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
عزیزم می تونم بپرسم حقوق تون چقدره ، البته اگه دوست داشتین بگین 😊

من تو مركز دولتي استخدام شدم 

٢ تومن حقوق ميگيرم

همون تايم اداري فقط ميرم سر كار ٨ تا ٢ 

وسيع باش و تنها ، سربه زير و سخت.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب دکتر بگو برات بی حسی نوع دیگه میزنه

خوبه بهش بگم بی حسی قوی برام بزنه اره؟؟؟

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
2731
خب عزيزم وقتي درد داشته باشي به دكترت بگو كه نميتونم درد رو تحمل كنم دوباره واست بي حسي ميزنه  ...

نمیدونم به عقلم نرسید نگفتم شما بیمار که دندونشو عصب کشی میکنین اصلا دردشون نمیگیره ؟؟؟

خوبه بهش بگم بی حسی قوی برام بزنه اره؟؟؟

بگو درد دارم بینش بهش

اون که نمیدونه

طور دیگه میزنه

بیشتر میزنه

دردت رو میخوابونه

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
من تو مركز دولتي استخدام شدم  ٢ تومن حقوق ميگيرم همون تايم اداري فقط ميرم سر كار ٨ تا ٢

خوبه ، آخه دوستم بهم پیشنهاد داد برم دوره هاشو شرکت کنم مدرکش رو بگیرم می خواستم ببینم حقوقش اینا چقدره

🍀
2738
موقعی که اون سوزن ریزهارو میکنه تو دندونو میپیچونه هم درد نداره؟؟

نه

یه کوچولو ممکنه تیر بکشه اما قابل تحمله.

من خودم همیشه پیش متخصص میرفتم و اصلا درد متوجه نمیشدم چون بی حسی قوی و با کیفیت برام استفاده میکرد.

اما چند ماه پیش رفتم یه دکتر معمولی کلی درد کشیدم و دیگه پشت دستمو داغ کردم پیش دکترای مزخرف برم.

عزیزم برو پیش دکتر خوب که از مواد بیهوشی درست حسابی استفاده کنه قول میدم اصلا متوجه نشی😉 چون من عص ...

توروح این دکتره اخه میگم چرا من از هرکی میپرسم درد داشت میگه نه اصلا

عزیزم دکترتو عوض کن ، منم چند سال پیش رفتم پیش دندون پزشک هرکاری میکرد خیلی درد داشتم امپول بی حسی زدنی جونم در می اومد ، ولی یه هفته پیش یه دکتر دیکه رفتم عصب کشی کرد و پر کرد اصلا کوچکترین دردی نداشتم امپول بی حسی رو هم انقد خوب زد که اصلا متوجه نشدم

لطفاً برای خوشبختی بچه هام یه صلوات بفرستید 😘
خوبه ، آخه دوستم بهم پیشنهاد داد برم دوره هاشو شرکت کنم مدرکش رو بگیرم می خواستم ببینم حقوقش اینا چق ...

كلينيك ها چون پزشك حقوق ميده خيلي كمتره

من ازمون استخدامي قبول شدم 

علوم پزشكي فراخوان داده بود نيرو ميخواست 

وسيع باش و تنها ، سربه زير و سخت.....
اخه اینهمه درد کشیدی چراهیچی نگفتی خوب بی حس نشده

نمیدونم فکر کردم عادیه فقط مثل احمقا تحمل میکردم بخاطر همینه الان درد این دندونمو تحمل میکنم و نمیرم دندونپزشکی باورت نمیشه چه دردی داشت داشتم میمردم و جیکم در نمیومد

به امید خدا خراب میشه😝😝😝😝

🤣 🤣 میخوام نشه بعدمیرم اصغرسگ سبیل دندونمودرست میکنه😂

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2706