2737
2734
عنوان

گیاه وسمه برای طبیعی مشکی شدن موها؟

23777 بازدید | 21 پست

من بخاطر تقویت موهام حنا زده بودم شاید رنگش بد نباشه ولی من رو موهام غیرت دارم😅 خلاصه راضی نیستم میخوام فقط مشکی باشه (رنگ طبیعی موهای خودم)

باید وسمه رو خالی مصرف کنم یا با حنا؟ یه سرچ کردم ولی هرکی یچی میگه میشه یکی تکلیف منو مشخص کنه؟! به هیچ وجه رنگ دیگه ای جز مشکی نمیخوام بشه... با سپاس

تعداد رای : 5
نظرسنجی
خالی
1
20%
وسمه با حنا
1
20%
وسمه با حنا و قهوه
1
20%
وسمه با حنا و تخم مرغ
2
40%

والا منم نفهمیدم اخرش هم تنها زدم هم با حنا . تا یک هفته میرفتم حموم اب آبی میومد از موهام 😁

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
والا من ک یه بار می خواستم موهام قهوه ای روشن بشه فکر میکردم وسمه روشن تر میکنه با حنا و قهوه مصرف ک ...

باید پودر کاکائو با قهوه و اکسیدان میزدی   

با احترام درخواست دوستی نمی پذیرم🌹
2738
مو آبی هم جذابه حالا که فکر میکنم😂😂 آبی نمیشه؟!

نه ابی نشدن لهنتی ها

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
البته عزیزم شرمنده یادم رفت اینم بگم ک من پودر بابونه و پودر کاکائو و دارچینم ریختم که دیگه تضمینی ق ...

چه جالب اینا که همش قهوه این

بعد ها با چیز دیگه ای امتحان نکردی موفق بشی موهاتو قهوه ای کنی؟

2706