2733
2734
آره زوری درست نیس اما نمی‌دونم چرا احساس میکنم آدم هر چی برای دندون هاش هزینه کنه کم کرده ، من ۹ تا ...

دلم میخواد سردندون پزشکه رو بکنم🤦🏼‍♀️الان دوماهه پولم دستشه نمیده خب دندونام خوبن نیاز پ پر کردن و اینا ندارن اینم میخواد سو استفاده کنه همش  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم شغلم بیمارستانی ، یکی از پزشک ها با طراحی درمانش چشم مریض رو بیش از حد اشعه داده بود متاسفانه بینایی شو از دست داد آخرشم هم کاری باهاش نکردن الآنم خیلی آبرومندانه داره به کارش ادامه میده فقط اون بنده ی خدا دنیاش تیره و تار شد 

2731

[QUOTE=109460935]دلم میخواد سردندون پزشکه رو بکنم🤦🏼‍♀️الان دوماهه پولم دستشه نمیده خب دندونام خوبن نیاز پ پر کردن و ...[/QUOTE میتونی کسی از اقوام رو بفرستید انجام بده هزینه رو با اون حساب کنید بخدا تجربه میگه با پزشک کار به جایی نمیبرید متاسفانه ایران شدیداً پزشک سالاری 

[QUOTE=109460935]دلم میخواد سردندون پزشکه رو بکنم🤦🏼‍♀️الان دوماهه پولم دستشه نمیده خب دندونام خوبن ...

گفتم ب اطرافیام ولی میگن این دندون پزشکه گرونه و اینا مطب شخصی ما میریم درمانگاه ک دندون پزشکی دارن 

منم میترسم برم شکایت کنم هیچی ب هیچی بشع

2738
من خودم شغلم بیمارستانی ، یکی از پزشک ها با طراحی درمانش چشم مریض رو بیش از حد اشعه داده بود متاسفان ...

خوب عزیزم .ما نمیدونیم شاید از این به بعد دقت بیشتری کنه . دوستم کارمند یه جایی بود و اشتباه کرد و ارباب رجوع اومد شکایت کرد خیلی رفتارش فرق کرد و دیگه سر به هوا نیست .بالاخره آبرو رو میخوان تو محل کارشون و اینطوری کار واز دست میدن

گفتم ب اطرافیام ولی میگن این دندون پزشکه گرونه و اینا مطب شخصی ما میریم درمانگاه ک دندون پزشکی دارن& ...

مطب خصوصی شاید گرون تر اما مواد اصل استفاده میکنم و با حوصله تر هستن ، خصوصا اگه آقا باشه دندان پزشک ، اینکه منم رفتم کلینیک ویژه برای دانشگاه تهران اونایی کار میکنن که متخصص هستن، و دندانپزشک عمومی کلا بین شون نیس ، بعدم فقط ده درصد ارزون تر از بیرون که اونم کلی پول رفت و آمد میشه باید مترو انقلاب پیاده بشم برم با تاکسی امیر آباد شمالی ، یکی از همکارا معرفی کرد ، ولی شانسی شانسی خوب از آب درومد ، گفتم قبل بارداری برسم به دندون هام که پوسیده تر نشن با از دست دادن کلسیم توی ۹ ماه بارداری 

خوب عزیزم .ما نمیدونیم شاید از این به بعد دقت بیشتری کنه . دوستم کارمند یه جایی بود و اشتباه کرد و ا ...

قطعا همینم هست اما پرتو درمانی فرق داره باید برای پلن نظر چندتا پزشک رو بپرسی ، بالاخره همیشه افرادی مثل این بیمار که نا بینا شد جاده صاف کن بقیه هستن اما خطای پزشکی همیشه هست و نظام پرستاری و پزشکی شدیداً حمایت می‌کنه ازشون 

آره زوری درست نیس اما نمی‌دونم چرا احساس میکنم آدم هر چی برای دندون هاش هزینه کنه کم کرده ، من ۹ تا ...

چه قیمتی خوبی🙄 ما اینجا از این امکانات نداریم خیلی گرونه😢

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
چه قیمتی خوبی🙄 ما اینجا از این امکانات نداریم خیلی گرونه😢

می‌دونی من فکر میکنم علتش اینه که توی تهران ارزون تر از جاهای دیگه ست که تعداد دندان پزشک ها زیاد و کار جنبه ی رقابتی پیدا می‌کنه ، بعدم مردم این روزها خیلی به بهداشت دهان دندان اهمیت نمیدن که البته به خاطر هزینه های بالا حق دارن ، فراری باشن ، ولی من ۹ تا دندونم پوسیدگی سطحی بود شد دو و سیصد 

مطب خصوصی شاید گرون تر اما مواد اصل استفاده میکنم و با حوصله تر هستن ، خصوصا اگه آقا باشه دندان پزشک ...

اره خیلی کارشون خوبه هم مطب تمیز و مرتبی دارن هم خیلی ب بیمارشون اهمیت میدن ۳تا آقای جوونن 

حالا اگ نده پولمو مجبورم برم دیگه یه کاری انجام بدم اونجا😕من ب بقیه گفتم ایمپلنت ۴تومن همه گفتن زیاده و فلان جا ۳تومن میگیرن😩

می‌دونی من فکر میکنم علتش اینه که توی تهران ارزون تر از جاهای دیگه ست که تعداد دندان پزشک ها زیاد و ...

9 تا دندونتو چیکتار کردی؟ بریج کردی؟ ایمپلنت کردی؟ بلیچینگ کردی؟ پر کردی؟ چیکار کردی اون قیمت شد؟؟

عزیزم میشه شمارشونو بدین و یا بپرسین کار  اسنپ ان اسمایل رو انجام میدن یا نه؟

مشکل و گرفتاری و بیماریهایی دارم که توان درمان و رفعشونو به چندین دلیل ندارم خواهش میکنم به نیت حل مشکلاتم حمد و صلوات بفرستین
2706