2737
2739
عنوان

دوسش دارم ولی اعتماد ندارم بهش

| مشاهده متن کامل بحث + 1212 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

این اصلا انصاف نیست که بدون اینکه بهت ثابت بشه خیانت کرده کات کنی، یا امتحانش کن با کمک یه دوست که ببینی اهل خیانت هست یا نه، یا قبلش راجب مشکلاتش باهاش حرف بزن و دنبال راه حل باش،اگه دیدی فایده نداره کات کن

نمیدونید چیکار کنم ک بفهمم بهم خیانت کرده یا نه؟ و اینکه منو میخواد یا نه؟ چون اگه واقعا منو میخواد ...

دوسش داری برو خواستگاریش  اسمتون بیاد تو شناسنامه هم ... این کارا دیگه چیه این مشکوک بازیا دیگه چیه 

ببین خودت میتونی کنار بیای یا نه الان که دوستین انقد استرس خیانتش رو داری دیگه ازدواج کنی که استرست بیشتر میشه،اگه نمی تونی تحمل کنی این مدلی بودنش رو قاطعانه تصمیم بگیر تمومش کنی.

حضوری با لحن آروم مشکلت رو بش بگو،اگه درک نکرد یا انکار کرد به نفع جفتتونه تمومش کنید،اونم براش بهتره یکی رو پیدا کنه که اکی باشه باهاش.

خانم دیر اومدی نخواه زود برو    

وای دختره چقد شبیه منه یه لحظه فک کردم منم😐😹

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2706