2733
2739
عنوان

دوسش دارم ولی اعتماد ندارم بهش

1212 بازدید | 45 پست

سلام

من دوست دخترمو دوست دارم، ولی احساس میکنم بهم خیانت کرده

یه جوری ام

احساس میکنم کات کنیم بهتره، ولی باز نمیدونم

در مورد سن و ... تاپیکای قبلی گفتم

بنظرتون چیکار کنم؟ چیکار کنم تا بفهمم منو دوست داره و بهم خیانت نکرده؟

راستش مشکل اینجاست که شخصیتش طوری که زود با هر پسری گرم میگیره،این رفتارش منو اذیت میکنه و احساس میکنم شاید با پسرای زیادی بوده ک اینقدر راحته

ایشون قبل از دوستی با شما هم روابطشون همین بود؟ یا بعدتر اینطور شد؟

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهاش مهربونم

یهو بگم جدا شیم عحیب نیست براش؟

چیکار کنم؟

همین الان با هم تلفنی حرف زدیم

احساس میکنم میخواد سریع بهونه بیاره باهام حرف نزنه

چون هر دفعه میگه بابام زنگ میزنه، مامانم صدانم میکنه ...

نمیدونم والا

2728
آره همون جداشین بهتره،،،ولی سعی کن اول متنفر شی ازش بعد جدا شو،،چون در آینده اگه ازدواج کنی و دوست د ...

خب چطور بگم جدا شیم؟

من که همین الان باهاش خوب حرف زدم... چیکار کنم؟؟؟

2738
نسبتا همینطور بود ولی چون من زیادی مجنون بودم نمیفهمم

اگه اذیتتون میکنه باهاش درمیون بذارین و تکلیف رابطتون رو معین کنید

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق
احساس میکنم جدا شیم بهتره،درسته اذیت میشم ولی فکر کنم بهتر اینه جدا شیم چون هیچوقت تلاش نکرده اعتماد ...

اگر بهش اعتماد نداری واخلاقش جوریه که نمیپسندی .به نظرم تموم کن .ولی جوریکه قلبش نشکنه وضربه روحی وروانی نخوره .چون این خانم خون گرم واجتماعیه واین توذاتشه ممکنه نتونه این اخلاقش رو براره کنار .شماهم معلومه خیلی غیرتی هستی ودوست داری خانمت کم حرف وسنگین باشه .پس بهتره جداشید.البته هرچیزی که عقلتون میگه انجام بدید

خودتم کم کم سرد شو بعد کات کن...به این رابطه ها که اعتباری نیست..انقدم خودتو درگیرش نکن،،،

نمیدونید چیکار کنم ک بفهمم بهم خیانت کرده یا نه؟ و اینکه منو میخواد یا نه؟ چون اگه واقعا منو میخواد من پاش میمونم

نمیدونید چیکار کنم ک بفهمم بهم خیانت کرده یا نه؟ و اینکه منو میخواد یا نه؟ چون اگه واقعا منو میخواد ...

با دوستم چت کرده بود، دوستم کلی تعجب کرده بود ک چقدر سریع صمیمی میشه،بهم گفت ولش کن این یه جوریه

2706