2733
2739
عنوان

سیسمونی رو خودمون میخریم خانواده شوهرمو چکار کنم🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 57 پست

من هم بیشترش رو شوهرم خرید به کسی توضیح ندادم حالا نمیدونم اونا میدونن یا نه اصلا برام مهم نبود که بفهمن یا نه، کلا چیزی رو برا بقیه توضیح نمیدم، میپرسیدن راستش رو میگفتم و جواب دندون شکن میدادم 

کدوم مرد میتونه به خانوادش خبر نده هرچیزیو😒

وقتی توجیهش کنی زندگی شخصیتون از خانوادگی جداست باید بفهمه

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کدوم مرد میتونه به خانوادش خبر نده هرچیزیو😒

به خدا شوهر من تا من اجازه ندم نمیگه هیچ چیزیو حتی ساده باشه و کلن هرچی ازش درقیاب من بپرسن نمیگه جواب سربالا میده تا حالا نشده چیزی بگه من ندونم یا حرصم دراد که چرا گفتی 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
ما هم خودمون خریدیم شوهرم گفت درک نمیکنم این رسمای مسخره رو بچه ی ماعه اونوقت کس دیگه باید وسایلاشو ...

شوهرت دهن لق نیست پس

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
2728
شوهر من، یه چیزایی رو دروغ هم میگه بهشون 😂 

اره دقیقا شوهرمن تولد دخترم دوچرخه و عروسک گرفته بود بعد منم النگو گرفته بودم به مادرش اینا گفته بود النگو رو مادرزنم خریده اونام جو گیر شده بودن تا بیان تولد پلاک خریدن براش😂😂

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2738

بچه ها که سیسمونی خریدین حدودا میتونین بگین چقد هزینه شد ؟ من میخوام پولشو بدم به مامانم اینا و به شوهرم نگم ،چون‌شوهر من هم‌دهن لقه

به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت
بچه ها که سیسمونی خریدین حدودا میتونین بگین چقد هزینه شد ؟ من میخوام پولشو بدم به مامانم اینا و به ش ...

خب دهن لق باشه.بزن تو دهن هرکی حرف مفت زد

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
بچه ها که سیسمونی خریدین حدودا میتونین بگین چقد هزینه شد ؟ من میخوام پولشو بدم به مامانم اینا و به ش ...

بستگی به خریدای خودت داره بروقیمتکن ببین چه جوریه بعد حساب کن

2706