2726
عنوان

سیسمونی رو خودمون میخریم خانواده شوهرمو چکار کنم🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 57 پست
بستگی به خریدای خودت داره بروقیمتکن ببین چه جوریه بعد حساب کن

بچه ها من یه جایی رو میشناسم یه سوله است طرفای فک کنم شاه عبدوالعظیم دقیق نمیدونم باید از مامانم ادرس بگیرم جنسای عااالی قیمت های فوق العاده همه چی هم داره

من خودم خریدم با پول خودم به خانواده همسرم گفتیم مامانم خریده به خانواده خودمم گفتیم شوهرم خریده&nbs ...

آفرین ب این سیاست😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازبس دعوا راه انداخته سر مسائل مختلف مادرشوهرم ازش میترسم 😒

عزیزم خودت با سیاست بشین با مادرشوهر حرف بزن، بگو مامانم اینا دوست دارن بخرن، شوهرم میگه دوست دارم سلیقه ی من باشه و یا هرچی میدونی مناسبه، بهش بگو مامانجون نظر شما چیه پسرتو بهتر میشناسی بنظرتون چکار کنم؟ تامام، هم به مادرشوهر هم شوهر هم مادر احترام گذاشتی. 

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +
2728
بستگی به خریدای خودت داره بروقیمتکن ببین چه جوریه بعد حساب کن

اخه خیلی ها اومدن گفتن پنجاه میلیون 🤕 ترسیدم واقعا 

مگه جهبزیه است چاردست لباس و تخت و کمد 

به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت

زن بابا منم نزاشت بابام سیسمونی بده مادر شوهرم بدجور پیله کرده بود سیسمونیتو کی میفرستن اخرش شوهرم همه چی گرفت بردین خونه مادر شوهرم گفتیم الان از باربری تحویل گرفتیم 😞

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞
اخه خیلی ها اومدن گفتن پنجاه میلیون 🤕 ترسیدم واقعا  مگه جهبزیه است چاردست لباس و تخت و کمد&nb ...

چه خبره!!!اونايي كه اين قيمتو گفتن همونايي هستن كه انقدر وسيله هاى چرت و پرت ميريزن تو اتاق بچه كه اناق عين سمسارى ميشه جا نيست خود بچه تو اتاق بخوابه😂

عزیزم خودت با سیاست بشین با مادرشوهر حرف بزن، بگو مامانم اینا دوست دارن بخرن، شوهرم میگه دوست دارم س ...

عجب سیاستی !!!!! 😕خب میگه پولو از مامانت بگیر بده پسرم با سلیقه خودش بخره

عجب سیاستی !!!!! 😕خب میگه پولو از مامانت بگیر بده پسرم با سلیقه خودش بخره

بعدش نهایت به شوهرش بگه به ننت چیزی نگو کاری که میدونی درسته رو انجام بدیم

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +
اخه خیلی ها اومدن گفتن پنجاه میلیون 🤕 ترسیدم واقعا  مگه جهبزیه است چاردست لباس و تخت و کمد&nb ...

نه بابا چه خبره پنجاه تومن 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂