2733
2734

دوستان هفته ۳۸ هستم هفته پیش ترشحات لزج داشتم و بازم دو روزه که دارم امروز زیاد شده میدونید نشانه ی چیه؟

توی نت چیزی پیدا نکردم

درد های پریودی خفیف هم دارم 

درضمن دو روز پیش دکتر گفت رحمم یک سانت باز شده

چقدر دوست داشتنی هستند، آدم هایی که شبیه حرف هایشان هستند..

برو بیمارستان حتما

شاید انقباضته 

برو nst  و سونو بده حتما 

لکه بینی هم داری؟؟؟

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برو زایشگاه یا بیمارستان.نوار درد میگیرن بهت میگن وضعیتت ب چه صورته

میترسم برم بستری کنن آمپول فشار بزنن

2738
نه نیست

یه چیز شیرین بخور ب پهلوی چپ بخواب وضعیت بچه رو چک کن یک ربع۲ ضربه یعنی عالیه یک ساعت ۱۰ضربه خوبه اگ کمتر بود برو بیمارستان 

اگ شک داری کیسه اب باشه و تشخیص نمیدی یه نوار بهداشتی بذار اگ بعد یک ساعت پر شد و خیس شد برو بیمارستلن وگرنه چیزی نیست

Be brave!the confident smile is the most beautiful thing on earth...
یه چیز شیرین بخور ب پهلوی چپ بخواب وضعیت بچه رو چک کن یک ربع۲ ضربه یعنی عالیه یک ساعت ۱۰ضربه خوبه اگ ...

نه کیسه آب نیست واینکه درد زده بالای شکمم علامت زایمانه؟

بی خودی نری بیمارستان 

من الان خودم داخل۴۰هفتهم کمرم ب شدت درد میکنه خونهم تنهام نشستم:/ تاحالام همچین درد بدی نداشتم 

ولی چون صبح معاینه لگن شدم حدس میزنم از اونه همینطوری تا یک ساعت دیگ ک تنهام میشینم وقتیم همسرم بیاد میرم یه دوش میگیرم ک ببینم بهتر میشه یا ن

در کل میگم در شرایط خیلی بحرانی خودت میفهمی ک باید بری بیمارستان اما در غیر اینصورت نرو چون الکی فقط امواج ب بچهت وارد میشه و دستگاریت میکنن یهو دیدی عشقشونم کشید کیسه ابتو پاره کردن اونوقت باید کلی درد تو اون فضا بکشی 

یه چیز شیرین بخور ب پهلوی چپ بخواب وضعیت بچه رو چک کن یک ربع۲ ضربه یعنی عالیه یک ساعت ۱۰ضربه خوبه اگ ...

مگه موقع درد زایمان بچه تکون نمیخوره؟

نه کیسه آب نیست واینکه درد زده بالای شکمم علامت زایمانه؟

دردی ک علامت زایمانه اینقدر زیاده ک خودت میفهمی و ب قول مامانم اصلا نمیتونی بگی درد دارم

ولی کلا اگ دردای زایمانیت از شکمت شروع بشه زایمانت راحته و اگ از کمرت باشه زایمانت سخته ابن سینا گفته

بی خودی نری بیمارستان  من الان خودم داخل۴۰هفتهم کمرم ب شدت درد میکنه خونهم تنهام نشستم:/ تاحال ...

اره بخاطر این میترسم نمیخوام برم 

مگه موقع درد زایمان بچه تکون نمیخوره؟

تکوناش کم میشه چون وارد کانال شده و زور میزنه دیگ!و کلا مهمه تکون بخوره ک منظور سلامتیش خدای نکرده بخطر نیوفته چون همونو موقع زایمان با دستگاه هی چک میکنن قلبشو

2706