2733
2739
اخه کدوم قانون جهان میگ اسم بچه ها باید ب هم بیاد یا دوقلو ها باید اسماشون شبیه ب هم باشه حالا یا تل ...

دقیقا این حرفو همسرمم میگه چون منم گفتم فارسی عربی بهم نمیان

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی از معانی که اینجا اومدن اشتباهه. نویسنده یا واقعا سواد نداشته یا عمدا خواسته بی سوادی کنه! که دومی درست تره به نظرم. مثلا معنای سکینه. 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!
دقیقا این حرفو همسرمم میگه چون منم گفتم فارسی عربی بهم نمیان

انقد سخت نگیر اخه واقن ینی چی ک اسما باید ب هم بیاد 😐😐😐😐😐😐😐هم اریا هم ابولفضل جفتشم قشنگه لزومی نداره شبیه باشه

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
2728
مبشه معنی ابوالفظل هم بگی البته اگه معنی بدی داره

ابو الفضل یعنی پدر خوبیها ابو یعنی پدر فاضل هم که یعنی خوبیها عربها میگن ابوفاضل ما میکیم ابوالفضل 

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم.
انقد سخت نگیر اخه واقن ینی چی ک اسما باید ب هم بیاد 😐😐😐😐😐😐😐هم اریا هم ابولفضل جفتشم قشنگه لزو ...

آره خب هرکی یچیزی میگه ولی من محاله از آریا بگذرم و دلمم نمیاد رو اسم انتخابی همسرمم نه بیارم

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
ابو الفضل یعنی پدر خوبیها ابو یعنی پدر فاضل هم که یعنی خوبیها عربها میگن ابوفاضل ما میکیم ابوالفضل&n ...

ممنونم عزیزم لطف کردی

2740
آریا اسم مورد علاقه خودمه ابوالفظل رو هم همسرم انتخاب کرده اگه دوقلو شدن آریا و ابوالفظل باشه اگه یک ...

اره گلم به نظر منم یادوتاش عربی بذار یا دوتاش فارسی اخه کلا متفاوتن اینجوری ممکنه بچه ها اعتراض کنن چرا اسم من این شد

ممنونم عزیزم لطف کردی

ببخشید من دخالت میکنم ولی اسم بچه هاتو با اینهمه تفاوت نزار یکی ایرانی یکی عربی یکی به روز یکی تقریبا قدیمی من اسم پسرامو سعی کردم خیلی شبیه به هم انتخاب کنم تا وقتی بزرگ شدن یکیشون فکر نکنه اون یکی رو بیشتر دوست داشتم بچه هستن دیگه

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم.
ببخشید من دخالت میکنم ولی اسم بچه هاتو با اینهمه تفاوت نزار یکی ایرانی یکی عربی یکی به روز یکی تقریب ...

ممنون عزیزم راهنمایی خوبی بود

اره گلم به نظر منم یادوتاش عربی بذار یا دوتاش فارسی اخه کلا متفاوتن اینجوری ممکنه بچه ها اعتراض کنن ...

چشم عزیزم ممنون بخاطر راهنماییت