2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
این تاپیکایی که میترکه کجاست؟  من همش به تاپیکای بعد اون میرسم که همش میگن چرا ترکید،  و د ...

وقتی میترکه کهدیگه ترکیده و قابل رویت نیست B-),شانسی تو یه  تاپیک باشی همونجا یهو میزنه تعطیل

وقتی میترکه کهدیگه ترکیده و قابل رویت نیست B-),شانسی تو یه  تاپیک باشی همونجا یهو میزنه تعطیل

اره،  میدونم.  اخه هیچ وقت این تاپیکای جنجالی،  دعوا،  یا اینایی که یچیزی میشه میترکه رو نمیبینم 😁

بقیه اسامی رو هم اگر یادته بگو 

اومدن گفتنداذی به اسامی اماما توهین میکنی...در حالی که درست بود مثلا معنی غلام یعنی پسری مثل کنیز یا خدیجه بچه شتر سقط شده...من اینارو تو یه لغتنامه معتبر دیده بودم قبلا هم

مثلاً «غلام» نامی است و یا شاید بهتر باشد بگوییم پیشوند برخی از نامهایی است که هرگز در زبان عربی از آن استفاده نمی شود. اما غلامعلی و غلامحسین و غیره درمیان ما ایرانیان بسیار رایج بوده است! هرگز یک عنصر عرب را نمی بینید که اورا غلام بنامند! و این بدین خاطر است که اعراب معنی غلام را می*دانند و ما نمیدانسته*ایم. غلام از ریشه غلم می*آید که به معنای بهره*وری جنسی است! و غلام به پسربچه*هایی می*گفتند که اعراب از آنها استفاده جنسی می*نموده*اند! بغلط به ما گفته*بودند که غلام یعنی نوکر وبرده و بنده! درصورتیکه درزبان عربی، عبد میشود برده و نوکر را خادم میگویند! غلام وکنیز همطراز و همراهند!! از کنیزان نیز بهره جنسی وخانگی می*برده*اند و از غلام بچه ها نیز!!

ام کلثوم: ام یعنی مادر و کلثوم به فرزند خیکی و چاق اطلاق میشود

. حفصه: هسته خرما و یا زن سیاه و زشت .

خدیجه: به سقط جنین شتر میگویند .

بتول: زنی که هوس مرد و همخوابگی دارد.

سمیه: از سم می آید و به اندازه زهری که در چیزی باشد میگویند

. سکینه: که مسکین نیز با این نام هم خانواده می*باشد، به بانوی گدا و خوار و بیچاره میگویند .

رقیه: که از ریشه رق می*آید، به معنای افسون و جادو و نیرنگ است.

عذرا: به هرآن چیزی که سوراخ نشده باشد میگویند.

فاطمه: از فطم می*آید و به بچه شتر ماده از شیرگرفته*شده* میگویند.

جعفر: ماده شتری که شیر بسیار داشته باشد.

ذبیح: به هرچارپایی که گلویش را ببرند میگویند. ذبح شده یعنی گلو بریده .

باقر: که از خانواده بقره می*باشد به گاو نر چاق میگویند و اعراب جاهلی به کسی که خیلی چیز می*فهمیده است نیز میگفته. باقرالعلوم یعنی طرف همچون گاو چیز میداند.

عباس: از عبس می*آید به معنای اخمو، ترشرو، ترسناک و بدخو.

عثمان: بچه مار .

کاظم: از کظم می*آید و به معنای لال بودن، گنگ و بی*زبان و خاموش . هاشم: به نان فروش دوره*گرد می*گفته اند!

حیدر: این نام مخلوطی است از عربی و پارسی، حی یعنی زنده و در یعنی دریدن! حیدر به کسی گفته اند که انسانها را زنده زنده پاره میکرده است.

صغری: کوچک و پست و اصغر نیز از همین خانواده و ازریشه صغرا است، به معنای کوچکتر است.

هر کسی گوید سخن از عشق را، نتواند که دلی از تو بَرَد…دلبری از تو چنان دشوار است، که دلِ تب دار و یک بیمار می خواهـــد فقط!

حقیقته حالا اگه نمیخاید حقیقتو قبول کنی دیگه  اون ب خودتون مربوطه  من خودم از خانواده مذهبی هستم  منی این اسمها منبع داره کتاب لسان العرب ه فرهنگ لغات عربی هست 

هر کسی گوید سخن از عشق را، نتواند که دلی از تو بَرَد…دلبری از تو چنان دشوار است، که دلِ تب دار و یک بیمار می خواهـــد فقط!
شما بودی 

اره خب چه عیبی داره یکم اطلاعاتمونو بالا ببریم 

2706