2737
2734

مبشه معنی ابوالفظل هم بگی البته اگه معنی بدی داره

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقت کردین همه اسم ها مذهبیه و از بین معنانی زیادش بدترینش انتخاب شده🤔🤔

خیلی از اسمها چند معنی دارن باید  از همه لحاظ بررسی بشه بعد اگه هیچ معنی بدی نداشت روی بچه اسمو بذارن

هر کسی گوید سخن از عشق را، نتواند که دلی از تو بَرَد…دلبری از تو چنان دشوار است، که دلِ تب دار و یک بیمار می خواهـــد فقط!
2728

االان میگم

هر کسی گوید سخن از عشق را، نتواند که دلی از تو بَرَد…دلبری از تو چنان دشوار است، که دلِ تب دار و یک بیمار می خواهـــد فقط!
خیلی از اسمها چند معنی دارن باید  از همه لحاظ بررسی بشه بعد اگه هیچ معنی بدی نداشت روی بچه اسمو ...

شما هم از بین تمام معنی هاش بدترینش رو اینجا اوردی.  مثلا فاطمه به معنی منزه و پاکی از گناه هم هست،  فطر ریشه اسمه،  با معنای لغویش فرق میکنه..... 

یعنی پدر فضل . فضل معنای خوبه نگران نباش از فاضل میاد

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2740

پدرخوبی ها      سرچ کنی معنیشو کامل نوشته من خودم عاشق اسم اولفضل هستم ولی عباس نه

یعنی پدر فضل . فضل معنای خوبه نگران نباش از فاضل میاد

اوکی ممنون قصد دارم اسم پسرامو آریا و ابوالفظل بذارم گفتم بد نباشه یوقت

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
فقط معنی فاطمه را من جدا شده از اتش شنیده بودم

خب فقط حضرت فاطمه که اسمش فاطمه نبود. قبل از ایشون هم خیلی از زنای اعراب اسمشون فاطمه بوده همه شون که مبرا از گناه و آتش نبودن که

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
پدرخوبی ها      سرچ کنی معنیشو کامل نوشته من خودم عاشق اسم اولفضل هستم ولی عباس نه

ممنون عزیزم

اوکی ممنون قصد دارم اسم پسرامو آریا و ابوالفظل بذارم گفتم بد نباشه یوقت

آریا و ابوالفضل چه ربطی دارن اخه😓😓

فقط معنی فاطمه را من جدا شده از اتش شنیده بودم

نه فاطمه یعنی بچه دوساله که از شیر گرفته شده همین بعد ها چند سال بعد حضرت محمد . فاطمه رو بریده شده از بدی ها و آتش نامید ولی معنی اصلیش بریده شده از شیر هست

شما هم از بین تمام معنی هاش بدترینش رو اینجا اوردی.  مثلا فاطمه به معنی منزه و پاکی از گناه هم ...

اها داری میگی فطر  شما در نام فاطمه      حرف    ر میبینی؟؟؟