2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودت گرمی نخور یکم عرق کاسنی بده بهش یا خودت بخور رو شیرت تاثیر داره 

شنیدم یه دونه انار ابشو بچکونی تو دهن بچه هم خوبه 

مادرشوهرم با اینکه بچه ام زردی نداشت ترنجبين شیرخشت داد بهش گفت زردی نگیره برو از عطاری بگیر بده بهش بخوره

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖

نذار گرمش باشه من تا ۴۰ روز فقط بادی زیر دکممه دار تنش بود

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2738

چیزای چرب وشیرین هم نخور.نگران نباش همه چی میگذره😊

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
تا چهل روز بعد کم کم پوستش ک سیاه و زرد بود سفید شد. البته بهش بیلی ناستر میدادم و خودمم ترنجبین و ...

پسر منم صورتش زرد و سیاهه 

قطره رو چندروزه ندادم بهش 

آخه حدود ۲۰روز هررروز بهش دادم ترسیدم ضرر داشته باشه زیادیش

دختر منم سه روز بعد دنیا اومدنش زردی گرفت ۱۲ بود و دو روز دستگاه گرفتیم تا شد ۶ ولی تا دو ماهگیش پوستش به زردی میزد و بعدش رنگ صورتش باز شد.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

دختر من تا چهل روز زردی داشت البته دکتر چهل روزگی ما را مجدد فرستاد ازمایش عددش هفت بود گفت خطری نداره ولی به من گفت دو روز کامل شیر خشک بده احتمالا زردیش از شیر مادر و یه قرص داد فنل باربیتال 

ولی اصلا و اصلا این قرص خودسر به بچه ندید دوز دارو خیلی مهمه 

شما پسرت ببر ختنه کن زردی رفع می شه

پسر منم صورتش زرد و سیاهه  قطره رو چندروزه ندادم بهش  آخه حدود ۲۰روز هررروز بهش دادم ترس ...

منم هر روز نمیدادم گلم.یعنی میگم درمانش را ب حال خودش نزاشتم.

پسر منم سیاه و زرد بود.من همیشه خدا نتم ضعیفه وگرنه عکس از اون روز ک زردی داشت و بعدش ک خوب بود برات میفرستادم.