2737
2734
عنوان

بچه به این بی ادبی ندیدم!!!! با همچین بچه هایی چیکار میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 41 پست
من  دو تا بچه م اینطورین .بخدا من بچه بودم ساده در  حد خنگ بودم این دو تا کلاهبرداری .حاضر ...

عزیزم حاضر جوابی با بی ادبی خیلی فرق میکنه این بچه ای که ایشون توصیف کرده بی ادبه خدا میدونه بزرگ بشه چی میشه من اگه بچم جواب بزرگ ترشو اینجوری بده برخوردی میکنم که بفهمه این کار غلطه و دیکه به خودش اجازع اینکارو نده و بدونه بابت این حرفش باید عذرخواهی کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر خاله من میره امادگی ۶ سالشه

فک‌کنم بخاطر همین شلوغ بودتش یک سال هم مشاور پیشنهاد داده دیر ثبت نامش کنن برای مدرسه

اون روزی خاله ام مبگفت معلم و مدیر هر دو از دستش میگن روانی شدیم

میگفت مدیر بردتش دفتر گفته چرا بچه هارو میزنی گفته خوب کاری میکنم به تو چه😑😑😑😐😐😐

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
من بودم ی وقتی ک مامان و باباش نبودن ی کتک حسابی مهمونش میکردم دلم خنک شه😜😜

من ازش کتک خوردم یچیزی رو ازش گرفتم میشگون گرفته پانو ولی تاحالا با اینکه خیلی اذیتم کرده کتکش نزدم فردا پس فردا با پیاز داغ همه جا پر میکنه زن دایی منو زده نزدم اینجوریه برنم چی

خدا جونم خودت دادی بهم، خودت هم برام با عافیت نگهش دار! دیگه امتحانم نکن!
2731
دختر خاله من میره امادگی ۶ سالشه فک‌کنم بخاطر همین شلوغ بودتش یک سال هم مشاور پیشنهاد داده دیر ثبت ...

چقدر اینجور بچه ها رو مخن خدایی 

نمیدونم تربیت خانواده چقدر دخیله ولی خدایی حس میکنم مامان باباش لوسش کردن

من ازش کتک خوردم یچیزی رو ازش گرفتم میشگون گرفته پانو ولی تاحالا با اینکه خیلی اذیتم کرده کتکش نزدم ...

اوه اوه آره با این زبونی ک داره فردا جلو همه میگه زن دائی منو با شلنگ داغ میزنه🤣

There is GOD💚💚💚   ..                                               
چقدر اینجور بچه ها رو مخن خدایی  نمیدونم تربیت خانواده چقدر دخیله ولی خدایی حس میکنم مامان باب ...

اره واقعا، این زمینو زمان رو بریزه بهم ، مامانش هیچی نمیگه بهش

هیچی

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
واقعا من جای خواهرشوهرم بودم میدونستم با همچین بچه ای چیکار کنم

عزیزم نه خواهرشوهرتون و نه مادرشوهرتون و نه شما حق ندارید چیزی بهش بگید پدر و مادرش باید تربیتش کنن

بچه است خیلی رفتارش دست خودش نیست محبت بیش از حده اطرافیان گاهی پرروش میکنه

فوقش اگه از رفتارش خوشتون نمیاد محلش ندید خونتون نیاد

2740
عزیزم نه خواهرشوهرتون و نه مادرشوهرتون و نه شما حق ندارید چیزی بهش بگید پدر و مادرش باید تربیتش کنن ...

والا تا حالا یک کلمه یا جمله تربیتی هم به مادرش یا خودش من باب نصیحت نگفتم و نمیگم چون میگم به خودش مربوطه حتی همسرمم نهی میکنم که یه وقت کاریش نکنه بچه خودشونه هر گلی بزنن سر خودشون زدن ولی اینکه میگین بی محلی کن نیاد کارش و پروییش از اینا گذشته بی محلی میکنم در حد سلام خدافظ  اینجوریه انقدر به من خسارت زده و بی ادبه میره مستقیم در یخچال باز میکنه هر خوراکی دلش بخواد بر میداره و میزاره تو جیبش با خودش میبره لوازم آشپزخونه مثل سرویس چاقو و ملاقمو بر میداره بازی میکنه در کشومو باز میکنه چند تا رژ لب شکونده گلدون و.... هرچقدرم بگم نکن برو بیاگوش نمیده و حرفای زشت میزنه و جیغ داد و درگیری فیزیکی والا موندم چیکار کنم میاد خونه ما من سیب زمینی میخوام من تخم مرغ میخوام تو قابلمتون چیه غذا چی خوردین شما بگو چیکار کنم

والا تا حالا یک کلمه یا جمله تربیتی هم به مادرش یا خودش من باب نصیحت نگفتم و نمیگم چون میگم به خودش ...

خدا بهت صبر بده پس

پسر خواهر شوهر من خیلی خوشگله ولی شلوغ و یکم بی ادبه

چند بار اومد خونمون دیدم مراعات نمیکنه مثلا دست کثیف ب پرده میزنه محلش ندادم چن بار گفتم این کارو نکن  و دست نزن ،دیگه نمیاد

کلا بچه ها خیلیاشون یکم بی ادب و پررو شدن

عزیزم نه خواهرشوهرتون و نه مادرشوهرتون و نه شما حق ندارید چیزی بهش بگید پدر و مادرش باید تربیتش کنن ...

حتی وقتی میخوام چیزی رو ازش بگیرم مثل دوربین چند میلیونی که کلی حساسه جیغ میزنه جیغای وحشتناک بعدش هم میشگون میگیره ازم رون های پام کبود شد یکبار 

من یکبار با مامانش که استخر رفتم رو پاهاش آثار کبودی میشگون بود بعد میگفت آب جوش ریخته سوخته آدم فرق آب جوش رو با کبودی تشخیص میده دیده گاها هم دیدم رو بدن بچش کبودیه میشگونه و دیدم میشگون میگیره

خلاصه که اصلا تربیت درستی ندارن مثلا میگه مامان گوشی میخوام میگه گوشی رو نیاوردم بعد که جیغ و داد میکنه گوشی رو میده بچه هم فهمیده بهش دروغ میگه و تا چیزی بشه به همه میگهدروغ میگی بده و فلان کن

خدا بهت صبر بده پس پسر خواهر شوهر من خیلی خوشگله ولی شلوغ و یکم بی ادبه چند بار اومد خونمون دیدم م ...

نه بابا دست چربشو به مبل و بالشت های روشنم میکشه میگم نکن از عمد میکشه لک بشه مامانش هم فقط یک گوشه نشسته برای اینکه بد نشه یکبار میگه نکن