2737
2739
عنوان

نوشته یک جوان آسپرگر در مورد مدرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 1617 بازدید | 78 پست
من پسرم دوسال دیگه باید بره پیش دبستانی و سال دیگش کلاس اول و سال دیگه دومی بره پیش دبستانی وقتی ب ...

🌹

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
پسر شما مدرسه میره سارا جان؟

بله مدرسه اوتیسم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی زیبا عااااالی واقعا از زاویه ای عجیب و جالب ب مدرسه نگاه کرده تحسین برانگیز بود ولی بازم نظری ک ...

نگاه متفاوت افراد اوتیستیک همیشه جالبه 😊

2728

شاید به خیلی ها بر بخوره من اصلا دلم نمیخواد دخترم بره جشن تکلیف...یه اجبار تحمیلی..که چی بشه...خودش باید راه خودش رو در سن مناسب انتخاب کنه نه جامعه و مدرسه به اون دیکته کنه که این راه خوبه...واقعا بچه ها تو ایران خیلی آسیب میبینن

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
شاید به خیلی ها بر بخوره من اصلا دلم نمیخواد دخترم بره جشن تکلیف...یه اجبار تحمیلی..که چی بشه...خودش ...

بله کلا از لحاظ درسی هم یهو مطالب سنگین باید در ۷ سالگی یاد بگیرن 

بله کلا از لحاظ درسی هم یهو مطالب سنگین باید در ۷ سالگی یاد بگیرن 

خیلی گناه دارن...بچه فامیل ما چند روز پیش میگفت خانوم معلم بعضی بچه ها رو میزنه واقعا قلبم فشرده شد امیدوارم دروغ گفته باشه

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
بله مدرسه اوتیسم  

نمیدونستم مدرسه جدا دارن

من اطلاعات جامعی از اوتیسم و روند پیشرفتش تو ایران ندارم اما به نظرم لادن طباطبایی کار درستی انجام داد مهاجرت کرد و از پستها و پیشرفتای سها هم معلومه اونجا وضع خیلیییی فرق داره و به مراتب عالیه نسبت به اینجا

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤
2738
من پسرم دوسال دیگه باید بره پیش دبستانی و سال دیگش کلاس اول و سال دیگه دومی بره پیش دبستانی وقتی ب ...

در مورد دختر من صدق نمیکنه‌.دختر من از بقیه بیشتر یاد میگیره تا من و پدرش و میشه گفت تقریبا هیچی از ما یاد نگرفته هر چی بلد از اطرافیان یاد گرفته بنظرم مدرسه یه درد امثال دختر من میخوره که دوست دارن از بقیه یادبگیرند.و اینکه دختر من هیچ علاقه به تی وی و تبلت‌ و ....نداره که به وسیله اون بهش یاد بدیم 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
خیلی گناه دارن...بچه فامیل ما چند روز پیش میگفت خانوم معلم بعضی بچه ها رو میزنه واقعا قلبم فشرده شد ...

منم چند تا از دوستام میگن معلم با بچه کلاس اول رفتار تند داره ایکاش که دروغ باشه

در مورد دختر من صدق نمیکنه‌.دختر من از بقیه بیشتر یاد میگیره تا من و پدرش و میشه گفت تقریبا هیچی از ...

بله گفتم که این نوشته یک جوان اسپرگر هست 

نمیدونستم مدرسه جدا دارن من اطلاعات جامعی از اوتیسم و روند پیشرفتش تو ایران ندارم اما به نظرم لادن ...

بله البته خب خانواده اش انجا بودن و راحتره تا اینجا اینجا ندارس جدا دارن ولی عملا چه در مدارس مخصوص چه اگه خفیف باشن در مدارس عادی هم اذیت میشن چون فرهنگ تفاوت برای ما جا نیافتاده 

در مورد دختر من صدق نمیکنه‌.دختر من از بقیه بیشتر یاد میگیره تا من و پدرش و میشه گفت تقریبا هیچی از ...

درسته عزیرم

همه بچه ها که مثل هم نیستن

هر بچه ای به یه شیوه اموزشی جواب میده

پس نباید برای همه شیوه یکسان باشه

کاش میشد که اجبار نباشه ...

(    )
بله گفتم که این نوشته یک جوان اسپرگر هست 

من منظورم شما نبودین‌ سارا خانم با اون دوستی بودم‌ که فرمودن‌ میشه تو خونه به بچه ها آموزش داد

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
بله البته خب خانواده اش انجا بودن و راحتره تا اینجا اینجا ندارس جدا دارن ولی عملا چه در مدارس مخصوص ...

کاملا درسته عزیزم

تا وقتی نگاه بیماری به اوتیسم دارن اوضاع فرقی نمیکنه

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤
2706