2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
میگه خوشحال و مثبت باش به زودی میشی

مرسی عزیزم.مامانا عشقن عشق.من خییلی مثبتم

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
مامانم میگه به زودی😍😍 فقط استرس نداشته باش

من الان باردارم؟ 

۸ محرم زمان عادتم فقط یک قطره خون دیدم بعدش هیچ سینه هام از یک هفته قبلش یعنی ۱ محرم به شدت درد میکنه و نوکش حساس شده 

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 
چشم 🥰🥰

عزیزم میشه ازش بپرسی من اون فرد رو میبینم؟ میتونم از نزدیک نزدیک باهاش صحبت کنم؟ اگه اره چندماهه دیگه؟

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
استاتر میشه بگی من کی اون فرد رو میبینم؟ میتونم از نزدیک باهاش صحبت کنم؟ اگه اره چندماه دیگه؟

حسم‌میگه اونو نمبینی ولی یکی مبینی خیلی بهتر از اون و کلا فراموشش میکنی.‌ یکی خیلی بهتر از اون

2706