2733
2739
حسم‌میگه اونو نمبینی ولی یکی مبینی خیلی بهتر از اون و کلا فراموشش میکنی.‌ یکی خیلی بهتر از اون

جدی؟😣😣😣

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میگه به صلاحت فراموشش کنی 😔بگردم برات

نههههه اصلا فک کردنش هم سخته😢😢

یعنی نمیبینمش نه؟😢😢😢😢

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
میگه نمی‌دونم گلم انشاالله زودی مامان میشی

ممنون ان شاءالله گرمی نفستون چاره ساز باشه ۱۴سال داغ بچه به دلم مونده 

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 
میگه شاید پیش بیاد برات بهت پیشنهاد میده اما قبول نکنی بهتره یه مورد جدید برات هست که خیلی بهتره

نه برای ازدواج نیس

فقط یه دیداره

بپرس تو این دیدار موفق میشم از نزدیک باهاش حرف بزنم؟

2738
میگه فکر نکنم 🥺🥺میگه دعا کن خدا هر چی بخواد میشه

نههههههههههه بخدااااا مردم ار انتظار 😣😣😣😣😣😣

مرسی گلم بهرحال ازشون تشکر کنید

عزیز دلم ان شالله میشی مامانم میگه اگه مثبت بود جواب ازمایشت کارم خبر کن

چشم حتما دعا کنید برام مادر شما هم مادر من 

مادر  باب الحواعج

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 
میگه فکر نکنم 🥺🥺میگه دعا کن خدا هر چی بخواد میشه

عزیزم ازدواج خواهرمو میپرسی بااین پسره چجوره ؟من برامادرتون۵تاصلوات میفرستم 

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
عزیزم ازدواج خواهرمو میپرسی بااین پسره چجوره ؟من برامادرتون۵تاصلوات میفرستم 

عزیز دلم لطف میکنی مامانم تشکر می‌کنه میگه برای ازدواج اگر میشناسنش که چجوره حتما خوبه دیگه

2706