2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از بچه که چه عرض کنم از آدم بزرگهایی هم که زیاد میخورن بدم میاد

بعضیا فیلم بچه هاشونو میذارن تو اینستا ک دوبذابر یه ادم بزرگ غذا میخورن دلم میخواد دست دراز کنم بچه هاشونو بزنم🤦دست خودمم نیس 

تیکر بارداری نیستا تیکر رژیممه وزن هدف60کیلو قد:168وزن الانم 65
2738

مثل پسرداداش من وقتی میخوره من میخوام بالا بیارم ۸سالشه شکم میگه من پهلو میگه من ک....ن میگه من😂😂😂😂😂 اصلا خیلی گنده شده به داداشم میگیم نذارین بخوره میگه بذاراستخووون بترکونه بزرگ شه لاغرمیشه🙄🙄🙄 زن داداشم میگه مگه سرسفره شمانشسته😏😏😏😏😏

میشه برای مادرشدن منم صلوات بفرستین 💔💔

منم همینطور چرا آخه؟بچه معصوم 

بچه هایی که خیلی میخورن و میلمبونن و خیلی بهشون میرسن و لوسن و زیادی بهشون توجه میشه رو دوس ندارم و ازشون متنفرم

ولی بچه هایی که فقیرن یا خانوادشون بهشون نمیرسن و ... دوس دارم از دستم میومد همه کمبوداشونو جبران کنم ناخودآگاه به اونا محبتم بیشتره

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن

برام مهم نیست 

اما والدینی که بچه چاق بزرگ میکنن و کیف میکنن از اضافه وزنش  به خودشون و بچه شون ظلم میکنن 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
من برعکسم. و عاشق بچه ای ام که به غذا علاقه داره و با ولع میخوره

اخه عزیزم تا یه حدش دیگ بعدنا کلی مریضی میگیره بذا سلامتیشم مضره

منم همینطور چرا آخه؟بچه معصوم  بچه هایی که خیلی میخورن و میلمبونن و خیلی بهشون میرسن و لوسن و ...

دقیقا عین منی😍

2706