2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبلام چستر طوسی

بفرست عکسشونو 

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂
2728

بسته به طراحی خونت داره اولی قابل قبول تره، من خودم طراحی دکوراسیون انجام میدم، دومی هم برای خونه هایی با طراحی کلاسیکه، سومی رو نمیپسندم

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +
منم میخام اتفاقا درست کنم و ساده انتخاب کردم ک زیاد از مد نره بشه تحملش کرد چند سال دیگه

خانم های گل تواین سبک باشه تا چه قیمت تموم میشه برای آدم؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2738
خانم های گل تواین سبک باشه تا چه قیمت تموم میشه برای آدم؟

احتمال میدم کم کمش زیره یک و پونصد نشه البته بسته ب شهرتون داره و اندازه دیوار 

چه کسی میگوید زمان طلاست؟من مزه مزه اش کرده ام....زمان عین الکل است...ثانیه ثانیه میسوزاند و میرود در عمق وجودت....مست مست ک شدی چشمهایت را باز میکنی و میبینی عمرت گذشته و توماندی وخماری و حسرت از دست رفتن یک عمر!                     خواهشا منو نترکونید دیگه شماره ندارم😠😠😠😠 مرگ بر گزارشگر