2737
2739

اول اینکه باید دید وسایل خونه ات اسپرت یا کلاسیک   دوم اینکه ال سی دی ات بلوتوثی یا اینکه وسایل جانبیش با سیم متصل می شن مثلا دوستم پشت تلوزیونیش عالی ولی ال سی دیش سیمی هست دیوارش پر سیم شده اصلا هیچ قشنگی نداره سومی هم من نمی پسندم یه جورای مناسب اتاق خوابه دخترونس

وزن اولیه ۶۷    وزن  هدف ۵۹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبلام چستر طوسی

اولیه بهترهه ولی سومیه شلوغه یه مدت از چشمت میفته دومی هم کاغذش زشته بنظرمن حالا خودت میدونی اصل کار سلیقه خودته من شوهرم خودش گچ کاری کردهه قاب واپله میخام داخلشو سنگ هم بزنم 

2728

میبخشی ،نمیخوام فکر کنی جزو اون دسته ایی هستم که ایراد گیره ولی هیچکدام

اولی دیگه کنار کار کردن رو دیوار خصوصا پشت تی وی داره از مد می افته ،بعضی جاها از مد افتاده،هزینه اش بالاست واز مد افتاده

دومی خیلی قدیمی هست ،درسته کلاسیکه ولی چون ساده نیست الان مد نیست دیگه ،یعنی کلاسیک ساده باز بهتره

سومی خیلی زینگول ومینگول داره 

الان مده که میز تی وی ساده و کمی بلند تر از معمول و روی دیوار پشت تی وی چند تا قاب عکس بزرگ کوچیک میزنن ،هزینه به صرفه زیبا ومدرن

2738

به نظر من هر پوستری که توی خونه کار میشه...باید تو نگاه اول ببینی بهت انرژی مثبت میده یا نه...من خودم منظره بیشتر میپسندم

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست،هرکسی نغمه خود خواند واز صحنه رود،خرم ان نغمه که مردم بسپارند به یاد❤