2733
2734
عنوان

فردا ازمایش میدم خیلی استرس دارم😢

289 بازدید | 38 پست

سلام بچهاااا فردا میرم واسه ازمایش

ن دردی دارم ن نشونه ای

س روز ازموعدم گذشته ولی هرروز امپول میزنم و شیافم س تا استفاده میکنم ک تاخیرم واسه همینه

میترسم

استرس دارم بارسوم انتقالمه

توروخدا واسم دعا کنید اگ میشه یدونه صلوات ب نیت مثبت شدنم بفرستید🌹🌹🌹🌹🌷🌷🌷🌷

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

انشالله که خیره عزیزم استرس از خودت دور‌کن‌ سم برات

امضاء قبلی:خدایا پس کی نوبت من میشه مامان بشم 😔امضاء جدید:خدایا به خاطر هدیه قشنگی که اخر سال ۹۸ بهم دادی هزار بار شکرت خودت مراقبش باش🙏🏻❤️۹۹/۴/۱ گل پسرم مرسی که اومدی تو دل مامانی و به زندگیم رنگ زیبایی بخشیدی منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم🧿😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
انشاالله که بارداری ایترس نداشته باشه برات صلوات فرستادم  بی بی چک نزدی

ن نزدم میترسم

😢

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
2738

انشالله بارداری عزیزم

صلوات فرستادم

منم ۵ شب شیاف پروژسترون میزنم

امروزم ۲۱ سیکلمه

توکل بخدا

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
انشالله بارداری عزیزم صلوات فرستادم منم ۵ شب شیاف پروژسترون میزنم امروزم ۲۱ سیکلمه توکل بخدا

شیاف میزارید حالتهوع هم میگیرید؟؟؟

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...انشاالله مامان شدی عزیزم

انشالله ممنونم گلم😚😚😍😍

2706