2703
2553
عنوان

فردا ازمایش میدم خیلی استرس دارم😢

289 بازدید | 38 پست

سلام بچهاااا فردا میرم واسه ازمایش

ن دردی دارم ن نشونه ای

س روز ازموعدم گذشته ولی هرروز امپول میزنم و شیافم س تا استفاده میکنم ک تاخیرم واسه همینه

میترسم

استرس دارم بارسوم انتقالمه

توروخدا واسم دعا کنید اگ میشه یدونه صلوات ب نیت مثبت شدنم بفرستید🌹🌹🌹🌹🌷🌷🌷🌷

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

انشالله که خیره عزیزم استرس از خودت دور‌کن‌ سم برات

امضاء قبلی:خدایا پس کی نوبت من میشه مامان بشم 😔امضاء جدید:خدایا به خاطر هدیه قشنگی که اخر سال ۹۸ بهم دادی هزار بار شکرت خودت مراقبش باش🙏🏻❤️۹۹/۴/۱ گل پسرم مرسی که اومدی تو دل مامانی و به زندگیم رنگ زیبایی بخشیدی منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم🧿😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
انشاالله که بارداری ایترس نداشته باشه برات صلوات فرستادم  بی بی چک نزدی

ن نزدم میترسم

😢

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
2714

انشالله بارداری عزیزم

صلوات فرستادم

منم ۵ شب شیاف پروژسترون میزنم

امروزم ۲۱ سیکلمه

توکل بخدا

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
انشالله بارداری عزیزم صلوات فرستادم منم ۵ شب شیاف پروژسترون میزنم امروزم ۲۱ سیکلمه توکل بخدا

شیاف میزارید حالتهوع هم میگیرید؟؟؟

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...انشاالله مامان شدی عزیزم

انشالله ممنونم گلم😚😚😍😍

2706