2733
2734
عنوان

😲وحشتناک ترین شب من

| مشاهده متن کامل بحث + 2309 بازدید | 117 پست
😂😂😂نمک تو باطنشونه مسئله حفظ حجابه😂

😂😂😂

لایک نکنین وقتی میرم اعلاناتمو میبینم همش لایک کردن دلم میخواد سرمو بزنم تو دیوار ولی وقتی جواب دادن 😎          من عصو جدید نیستم 😐

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بیسکوییتو لیس بزن تا خیس شه بعد بزنش تو نمک 😁🙊 اینم راه حل

ممنون 😎😂

لایک نکنین وقتی میرم اعلاناتمو میبینم همش لایک کردن دلم میخواد سرمو بزنم تو دیوار ولی وقتی جواب دادن 😎          من عصو جدید نیستم 😐
2731
والا من متوجه نشدم شوخی بود شرمنده از بس تو هر تاپیکی میری پیدا میشن کسایی که گزارش میزنن و تاپیک ...

دقیقا با نظرت موافقم این سایت طراحی شده مرپم نا مشخص مشکلشونو بپرسن ی وقتایی اینطوری میشه ولی من راسیتش بلد نیستم گزارش بزنم از تو همونا یاد گرفتم😄😄😄

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
2738
همون اولش همرو تایپ میکردی نمیشدد؟؟؟؟😐

خیلی حرف بدی زدی😐 اگه همشو صفحه اول میگفت نمیرفت تو پربازدیدا که 😋

2706