2737
2734
😂😂😂😂چی شده؟؟

هیچی میخوام بیان نابغه سایتو ببینن😂😂😂

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی میخوام بیان نابغه سایتو ببینن😂😂😂

چقدر هم پرروعه

سنگ پا قزوینه😆😅

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
چقدر هم پرروعه سنگ پا قزوینه😆😅

😂😂😂

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2731
اسم قرص چیه ؟؟من خیلی کم تنبلی دارم دکتر برام قرص نوشته فکنم همون یاشه

سیپروترون کامپانده من براجلوگیری چندسال خوردم.پوستم داغون شد.ال دی بهم نمیفتاد.

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
منم اینو میخورم تازگیا سردرد دارم میشه از اون باشه گفت تنبلی خیلی کمه ینی قط کنم

اگر برا اقدام به بارداریس قطع نکن ی مدته فقط اا برا جلوگیری طولانی نخور.

2740
نه نمیخوام باردار بشم برا تنبلی داده

نمیدونم عزیزم تجربه من این بود منم کمی تنبلی داشتم بجز برا بازداری بی خیال درمانش بودم.فکرکردم مهم نیست زیاد!

چندروزیه سردرد دارم میگم شاید از اون باشه

من سردرد نداشتم فقط ماه اول استفاده یکم تهوع داشتم بمرور بدن عادت میکنه.اگر دنبال درمان تنبلی نری چی میشه بده؟

تیره چیه تو یک ماه پوستمو شفاف کرده بخدا باور خودم نمیشه 

خب حداقل میگی بم چقد بمونه روصورت اگه منو نمیزنی عجقم😉😂😜

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
2706