2737
2734

من امروز بعداز یک هفته تاخیرمنفی شد😢😢😢😢

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خیلی پیش میاد

یعنی امیدوار باشم؟

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
2742
😭😭😭 چقدر بد

خیلی دردناکه😢

مرسی بچه ها ولی دلم آشووووبه  همش فک میکنم الان پری میشم و این اشتباه بوده آخه تا حالا لاوی ...

عزیزم اصلا استرس نداشته باش سعی کن حواستو جمع چیز دیگه هی کنی .اگه میتونی برو ازمایش خون بده ک دیگه استرس نداشته باشی خیالت راحت شه

مرسی بچه ها ولی دلم آشووووبه  همش فک میکنم الان پری میشم و این اشتباه بوده آخه تا حالا لاوی ...

نمیشی نگران نباش.این فکرا رو ازخودت دور کن.عزیزم ان شالله هستی

2740

بعدازچندمدت باردارشدی؟یعنی چقدر تواقدام بودی؟

عزیزم اصلا استرس نداشته باش سعی کن حواستو جمع چیز دیگه هی کنی .اگه میتونی برو ازمایش خون بده ک دیگه ...

میترسم منفی بشه آز

میخام چند روز بگذره اگه پری نیومد برم

انقد که تو ذوقم خورده خسته شدم!! 

یعنی امیدوار باشم؟

ببین نمیگم امیدوار باشی که تو ذوقت نخوره و تو روحیه ت تاثیر نذاره فقط صبرکن  تاموعدت بگذره بعد امیدوار شو آز بده

بدون اولین چیزی که باید بلد باشی تو مادر شدن صبور بودنه    

بالاخره افتخار دادن بیان تو دلم کنجده مامان 😍
میترسم منفی بشه آز میخام چند روز بگذره اگه پری نیومد برم انقد که تو ذوقم خورده خسته شدم!! 

انشاالله جواب مثبته .سعی کن مثبت فکر کنیی و شجاعت داشته باش انسان با امید زندس .امید داشته باش بخدا 

2706