2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین نمیگم امیدوار باشی که تو ذوقت نخوره و تو روحیه ت تاثیر نذاره فقط صبرکن  تاموعدت بگذره بعد ...

موعدم گذشته عزیزم.من ببست وهشت روزیه بارمیشدم.الان سی وپنج روزه نشدم

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
2728
منم تصمیم گرفتم الان برم مدیکور بخرم شب بزنم

من همیشه مدیکورمیخرم درست بوده همیشه

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
موعدم گذشته عزیزم.من ببست وهشت روزیه بارمیشدم.الان سی وپنج روزه نشدم

خپ احتمالش خیلی بالاس بارداری گلم برو آز بده 😍😍😍😍

بالاخره افتخار دادن بیان تو دلم کنجده مامان 😍

ولی فکر کنم لاوین رز بهتر از مدیکور جواب میده

من ماه پیش مدیکور دو تا زدم هردوتاش مثبت بود 

روز قبل پوعدم لاوین رز زدم منفی شد و فرداشم پری اومد😤

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.