2752
2734
دلم میخواد آرامش به زندگیم برگرده کلی دلتنگ خانواده امم وازشون دورم حوصله هم ندارم برم سربزنم شهرمو ...

منم غریبم عزیزم.ولی تا عید که خیلی مونده.من که دو سه ماهی یکبار میرم پیششون.امیدوارم خدا آرامشی از جنس خودش بهت عطا کنه گلم.و زودی با شوهرت آشتی کنی

خوشحالی یعنی ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم غریبم عزیزم.ولی تا عید که خیلی مونده.من که دو سه ماهی یکبار میرم پیششون.امیدوارم خدا آرامشی از ج ...

فدات شم  مهربونم میدونی شوهرم بخاطر کارش نمتونه باهام بیاد و پسرم روببرم تنهایی سختمه واذیت میشم

فدات با دعای قشنگت الهی آرامش به همه خونه ها برگرده❤

برام بمون تمام دار وندارم فدای چشمای قشنگ ومعصومت دیگه منتظر هیچ معجزه ای نیستم که بشینی حرف بزنی یا راه بری فقط بمونی برام کافیه زندگی جانم رووووووووله😍😍
واسه خودت یه هدف تعیین کن حتما بهش میرسی یه خورده تلاش میخواد

هدف ک دارم ولی نمیدونم چیه اصلا نمیتونم برم سمتش😥

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
۳۷ سالمه  بیخودی رفتم کلی پول خرج کردم فوق لیسانس خوندم اونم با نمرات عالی و معدل خیلی خیلی خو ...

پشیمونی بی فایدس.هنوز خیلی وقت داری.خوبه که کلی کلاس رفتی اگه خونه می موندی حتما افسرده میشدی.الان یه خانم هنرمندی.به اون روزایی که میرفتی و حس خوب داشتیم و اون کارا به زندگیت تنوع میدادنم فکر کن.همش بی خودی نبوده.ادامه تحصیل خوبه که.از این به بعد بیشتر برای  اون چیزایی دوست داری برسی تلاش کن.به نظرم کارهایی که انجام دادی و کلاسهایی رفتی همه خوب بودن.بهتر از تو خونه موندن و یکنواختی و افسردگی بوده عزیزم

خوشحالی یعنی ....
فدات شم  مهربونم میدونی شوهرم بخاطر کارش نمتونه باهام بیاد و پسرم روببرم تنهایی سختمه واذیت میش ...

منم تنهایی با پسرم میرم دوست عزیز و مهربونم.باشوهرت اگه قهرتون زیادی طول کشیده زود اشتی کن.

خوشحالی یعنی ....
انگار ی حسه تنبلیه. حوصله ندارم اصلا برم سمته کاری

صبحها زودتر بیدار شو.یه قهوه بخور حست بهتر میشه.اگه میتونی برو پیاده روی صبحگاهی.خیلی انگیزه میده اول صبح.تا دیر وقت نخواب خوب نیست

خوشحالی یعنی ....
صبحها زودتر بیدار شو.یه قهوه بخور حست بهتر میشه.اگه میتونی برو پیاده روی صبحگاهی.خیلی انگیزه میده او ...

صبح ها که ۶ بیدارم

ولی فقط برای کارهام تنبلی میکنم😥 واقعا عذاب اوره

ولی چشم خواهره گلم☺

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
پسرم فلج مغزی شدیده توانایی هیچ کاری نداره ده سالشه حتی نمیشینه حرف زدن نداره ازدستاش استفاده نمیکنه ...

اخی عزیز دلم .من تازه فهمیدم مشکل گل پسرت خیلی سخته بخدا.قول میدم سر نماز واسش دعا کنم ببرش زیارت آقا امام رضا .براش نادعلی کبیر بخون.خدا خودش کمکت کنه و انشالا آقا امام حسین خودش شفاش بده.حتما ببرش زیارت به نیت شفا.امیدوارم خدا دلت شاد کنه به حق چهار ده معصوم.خیلی ناراحت شدم😞😞😢😢

خدایا خودت دل مامانش شاد کن

خوشحالی یعنی ....
منم تنهایی با پسرم میرم دوست عزیز و مهربونم.باشوهرت اگه قهرتون زیادی طول کشیده زود اشتی کن.

جانم مهربونم نه ازدیروز قهریم البته همکارم هستیم درمورد کار فقط حرف زدیم😕

گلم پسرم ده سالشه وفلج مغزیه شرایطم سخت میشه تنهارفتن پروو خان میگه فقط بغلم کن منم توبه کردم تنهایی رفتن😂

برام بمون تمام دار وندارم فدای چشمای قشنگ ومعصومت دیگه منتظر هیچ معجزه ای نیستم که بشینی حرف بزنی یا راه بری فقط بمونی برام کافیه زندگی جانم رووووووووله😍😍
اخی عزیز دلم .من تازه فهمیدم مشکل گل پسرت خیلی سخته بخدا.قول میدم سر نماز واسش دعا کنم ببرش زیارت آق ...

عزیزدلم مهربون توروخدا ناراحت نباش ممنونم ازدعاهات😘😘😘😘

2706