2733
2739
عنوان

شما باشید کدوم انتخاب میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 25 پست
منم تک وحدی هستم واقعا راحتم  دو واحدی ادم سختشه ی سال بیشتر نشستم

منم تک واحدیم ۴همسایه ایم خیلی راحتیم

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
منم تک واحدیم ۴همسایه ایم خیلی راحتیم

برا منم دعا کن ایشالا یه روز یه تک واحدی بخرم 

خیلی خوبه خیلی

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا منم دعا کن ایشالا یه روز یه تک واحدی بخرم  خیلی خوبه خیلی

انشالللهههههه

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
من آرزوی تک واحدی دارم هرجای دنیا....تک واحدی راحته واقعا یه دوربین نامحسوس هم میذاری ک حس خطر نکنی‌ ...

من قبلا یه تو تک واحدی زندگی میکردم

یبار نصف شب مامانم اینا از شهرستان رسیدن خونمون

همسایه پایینیمون کلی غر زد

منظورم اینه که کسی بخواد غر بزنه و اعتراض کنه اگه واحد کناریتم نباشه بازم اینکارو میکنه

2731
2738
ببین مثلا امام حسین و نارمک درنظر بگیر 

متری چنده اونورا خودمون دنبال خونه ایم. من مجتمعو انتخاب کردم

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
نه تو تهران نیست از نظر مناطق دقزقا تو شرایط امام حسین و نارمکه

ب سلامتی انشالله . مبارک باشه پیشاپیش

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند