2733
2734
عنوان

شما باشید کدوم انتخاب میکنید

248 بازدید | 25 پست

یه واحد اپارتمان تک واحدی 4 طبقه واحد در طبقه سوم نوساز فول امکانات در منطقه متوسط رو به پایین 

یه واحد اپارتمان در مجتمع خیلی لوکس 10 طبقه واحد در طبقه هشتم نوساز فول امکانات ولی از اپارتمان فوق (تک واحدی)لوکس تره در منطقه بالای شهر و باکلاس 

قیمت و متراژ هر دو تا یکی هست 

شما بودید کدومو انتخاب میکردید؟؟؟

تعداد رای : 34
نظرسنجی
تک واحدی
5
14%
مجتمع
29
85%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من آرزوی تک واحدی دارم هرجای دنیا....تک واحدی راحته واقعا یه دوربین نامحسوس هم میذاری ک حس خطر نکنی‌.

اصن تک واحدی بهشته مهمون داری ساعت ۱۲ شب مجبور نیستی استرس داشته باشی واحد روبرویی الانه که درو باز کنه بگه ساکت 

یا بعضی وقتا ک هوا گرم باشه برای چرخش نوا با خیالت راحت یه ربع درو باز میذاری 

بعد این منطقه متوسط رو ب پایینش مهمه کجا باشه ها! 

هرجایی نه! 

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   

طبقات بیشتر نمیپسندم اللخصوص خودم طبقه۸باشم

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
من آرزوی تک واحدی دارم هرجای دنیا....تک واحدی راحته واقعا یه دوربین نامحسوس هم میذاری ک حس خطر نکنی‌ ...

امضات واقعا میبخشی هرظلم وبدی؟

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
من آرزوی تک واحدی دارم هرجای دنیا....تک واحدی راحته واقعا یه دوربین نامحسوس هم میذاری ک حس خطر نکنی‌ ...

منم تک وحدی هستم واقعا راحتم 

دو واحدی ادم سختشه ی سال بیشتر نشستم

تیکر تولد یک سالگی پسرم💙

اره واقعا تک واحدی راحته

منم تک وحدی هستم واقعا راحتم  دو واحدی ادم سختشه ی سال بیشتر نشستم

من هم مجتمع ۳۰ واحدی زندگی کردم

هم ساختمون دارای حیاط

هم دو واحدی که الانم :( 

هم تک واحدی 

منی ک همه رو تجربه کردم میگم تک،واحدی واقعا ایده آله 

ولی تاکید میکنم خیلی پایین شهر نباشه که بی ارزه خریدنش! 

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!