2737
2734

😍😍😍😍

هوامو نداشتی هوایی شدم ، چه کابوس بی انتهایی شدم .    نگاهت من و زیر و رو میکنه من و با دلم روبرو میکنه . من و دست بسته تو و قلب خسته که هر کی رسیده یه جاشو شکسته.  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه یه وقتایی کوه  هم دلش ابری میشه .  ابری شو خاطره هاتو ببار بارون شو یاد من عشق و بیار .              من میرسم به تو اخر کار بارون ببار.......                        من بیقرار توام بیقرار بیرون بیارم از این انتظار                 عاشق شدم مثل ابر بهار بارون ببار ......                        پریشونم اما پریشون ترم کن فقط از تو میخوام یه کم باورم کن                                                            هوام از نفسهات داره جون میگیره نفس میکشم تا خیالت نمیره......                                                                  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه.                                         یه وقتایی دل کوه هم ابری میشه.                   😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم زیر پتو دارم تایپیک میزنم    

😂😂بیا از همین زیر پتو تصور کنیم رفتیم بیرون قدم زدیم😂لعنتی الان پتومو با دنیا عوض نمیکنم

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤
2740
ایشالااااااا واقعا دلمون حال خوب میخاد نمیدونم چرا خیلی وقته حال خوب هیشکیو نمیبینم انگار مردم طلسم ...

اره واقعا .. همه گرفتارن و درگیری دارن.. کاش یه روز بود توسال، تو اون روز همهههه خوشحال بودن و غصه نداشتن🙁‌احساسی شدم من زیر پتو😅

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤

ما کرجیم و دارم یخ میکنم.هیتر از دیروز یسره روشنه

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
خخخخخخ ولی من دلم قدم زدن میخاد

یه کم هوا روشن شد برو قدم بزن😍بارون زده هوا هم خیلی تمیزه